martedì 8 febbraio 2022

Horoskopi i se e martë 8 Shkurt 2022

Horoskopi i se 08/02/2022

Dashi

Nëse ju pëlqen një person ose, në çdo rast, nëse mendoni se eshtë e përshtatshme për të diskutuar, gjithmonë duhet të veproni me shumë kujdes. Ju ndjeheni të lënë anash ose distancoheni nga dikush. Tensione të mundshme në familje, në punë.

Demi

Duhet më shumë diplomaci në dashuri, problemi eshtë se ju po derdhni frustrimet e lindura diku tjetër në sektorin sentimental. Ata që nuk janë me ju janë kundër jush, tash e ca kohë ata po vendosin ultimatume!

Binjaket

Ju mund të bëni atë që dëshironi, në kuptimin që jeni të lirë të vendosni, të bëni më të mirën tuaj. Ata që kanë përgatitjen e duhur mund ta pohojnë atë ose të marrin një konfirmim të mirë ...

Gaforrja

Të jetosh emocione sot eshtë më e lehtë. Situata përmirësohet. Nëse dashuria nuk eshtë aty, kjo eshtë për shkak se ju nuk jeni duke kërkuar atë, ata që kanë mbyllur një histori në të kaluarën tani kanë mundësi të shkëlqyera për tu rikuperuar.

Luani

Në dashuri jeni dinamik dhe shumë tërheqës. Ditë ideale për të pyetur dhe për të marrë.

Virgjeresha

Ditë bindëse, të gjej shumë të zënë, plot mendime për punën dhe paratë. Në dashuri duhet të sqaroheni, tani loja eshtë në duart tuaja.

Peshorja

Keni energji të madhe, mos e ktheni në agresion! Do të dilni në krye edhe kur tensioni mund të krijojë probleme. Në dashuri nuk e dini se çfarë duhet të bëni ose kujt duhet ti besoni: shikoni!

Akrepi

Mos i nënvlerësoni lajmet dhe informacionet e mira, edhe sepse shumë shpejt mund të mbërrijë një konfirmim në punë. Nga këndvështrimi i dashurisë, disa janë në ekuilibër, të gatshëm të kthehen perseri.

Shigjetari

Keni shumë gjëra për të bërë dhe lodhje të tepërt mbi vete, megjithatë rezultatet nuk do të vonojnë të vijnë. Vëmendje sonte sepse në dashuri mund të ketë edhe disa divergjenca.

Bricjapi

Periudha ok për tu rikthyer në rrugën e duhur dhe për të zgjidhur çështjet në lidhje me shtëpinë, ligjin. Në dashuri, risi, ose rikuperim ose kthim prapa. Edhe kur bëhet fjalë për çështje biznesi, nuk keni pse të ndaleni, duke fituar ide.

Ujori

Jeni pak të lodhur, por mund ti kushtoheni kujdesit për veten dhe marrëdhëniet që ju interesojnë më shumë. Situata e rimëkëmbjes. Mos prishni marrëdhëniet e dashurisë që mund të shpëtohen ose të ringjallen, të favorizohen fillime të reja.

Peshqit

Disa kanë pasur një fazë jo, tani eshtë më mirë. Relaksohuni dhe përpiquni të jetoni me qetësi, bëhuni gati për disa ditë shumë interesante.

Nessun commento:

Posta un commento