lunedì 14 febbraio 2022

Horoskopi i se e hënë 14 Shkurt 2022

Horoskopi i se 14/02/2022

Dashi

Kjo ditë nuk ju lejon të ndiheni shumë mirë. Eshtë koha e duhur për të bërë gjëra të reja. Shenja e Dashit nuk duhet të humbasë energjinë e saj. Kërkoni burime, për punë, jeni të shtangur.

Demi

Provoni të shikoni njerëzit përreth jush ndryshe. Mos merrni vendime përfundimtare. Më shumë diplomaci në familje.

Binjaket

Komplikacione të vogla që do të zgjidhen vetë së shpejti. Dashuria zë vendin e dytë por sigurisht jo faji juaj, pavendosmëritë dashurie.

Gaforrja

Brenda pak ditësh mund të filloni projekte të rëndësishme, fitore në dashuri. Eshtë një periudhë e rishikimeve kryesore që ndikon në të gjithë ekzistencën tuaj.

Luani

Progres i mundshëm në punë. Koha e duhur për të ndryshuar, lëvizur, filluar projekte të reja. Në dashuri jeni më të qetë.

Virgjeresha

Më mirë të përpiqesh të gjesh zgjidhje së bashku edhe për ndonjë situatë delikate familjare. Ata që prej kohësh janë të bashkuar duhet të bëjnë një zgjedhje për një bashkëjetesë apo martesë.

Peshorja

Ditë që jep emocione të rëndësishme, përpiquni të kapërceni mosbesimin tuaj. Në këtë periudhë gjëja e rëndësishme eshtë të gjesh një marrëveshje të mirë me veten, trupi juaj provohet ...

Akrepi

Përvojat e reja mund të krijojnë vetëm kushte të reja pozitive, por edhe disa përgjegjësi më shumë. Prej disa kohësh po humbisni durimin, mos e teproni.

Shigjetari

Në dashuri, një risi lind paralelisht me një tjetër. Problemi mund të jenë paratë, shpenzimet e shumta dhe mostejkalimi i kërkesave. Kujdes që një Bricjap mund tju krijojë vështirësi.

Bricjapi

Mundohuni të pushoni disa orë, sot ka pak agjitacion në shtëpi, mund të argumentoni edhe për arsye të parëndësishme, që lidhen me jetën e përditshme. Nëse historia juaj e dashurisë ka përjetuar momente shqetësimi në të kaluarën, përpiquni të mbani veten të qetë!

Ujori

Jepini hapësirë projekteve të punës apo studimit sepse vijnë muaj të rëndësishëm; dashuria eshtë sërish protagoniste, në këto ditë ata që janë vetëm duhet të merren me punë.

Peshqit

Pak dëshirë për të bërë, tregohet nga fakti që këtë mëngjes nuk do të ndjeni një dëshirë të madhe për të bërë dhe mbi të gjitha për të shkuar në punë, dikush eshtë kundër jush. Eshtë koha që beqarët të takohen, por jo të gjithë janë të besueshëm, jo të gjithë kanë qenë të sinqertë.

Nessun commento:

Posta un commento