domenica 13 febbraio 2022

Horoskopi i se e diel 13 Shkurt 2022

Horoskopi i se 13/02/2022

Dashi

Më shumë sesa të sulmosh tani duhet të ndërmjetësosh. Rikuperoni tonin fizik, shkoni me pushime sa më shpejt të jetë e mundur.

Demi

Zgjidhni një problem të vogël. Të dashuruarit nuk duhet ta shtypin partnerin me skena xhelozie. Të preferuarat për beqarët.

Binjaket

Për disa nuk mund të thuhet se gjërat në dashuri po shkojnë shkëlqyeshëm sot. Mos shkel dorën dhe kujdes të ngjitesh kundër dikujt edhe nëse në të vërtetë ke marrë sulme nga jashtë.

Gaforrja

Mos u izoloni, ata që janë vetëm për një kohë të gjatë kanë një takim të veçantë, marrëveshje, takime, telefonata të rëndësishme mund të lidhen dhe shumë varet nga mosha dhe kapaciteti juaj.

Luani

Qëllimet e mira duhet të shpërblehen. Çifte që martohen në këtë periudhë janë me fat. Periudha pjellore për ata që duan dhe mund të kenë një fëmijë. Emocionet në vazhdim.

Virgjeresha

Kjo ditë eshtë në anën tuaj, në fakt do të ketë një mënyrë për të dëgjuar një njeri që ju shqetëson dhe për të sqaruar një problem, një fazë e favorshme për gjithçka. Një lajm i mirë po vjen.

Peshorja

Ju mbështesni një situatë të mirë por mund të ndiheni paksa jashtë kësaj bote. Këto ditë mund të jeni duke dëgjuar një bisedë jo aq të këndshme për veten ose për atë që doni.

Akrepi

Planifikimi i llogarive, zgjidhja e problemeve që u shfaqën në dy vitet e fundit. Nëse ka pasur diskutime, mund ta kapni. Ekziston edhe një tarifë e mirë e guximit shtesë.

Shigjetari

Miqësitë që kthehen. Shoqërohuni me njerëz aktivë, dinamikë dhe nëse jeni duke udhëtuar, më mirë në këtë mënyrë, ju pëlqen aventura...

Bricjapi

Miqtë ofrojnë biznes të ri, ju jeni shumë të zënë me çështjet e parave. Sot duhet të përballeni me ndonjë vonesë ose person në kundërshtim me idetë tuaja.

Ujori

Ka forcë të mirë, nuk përjashtoj një lajm të mirë, një rikonfirmim të vogël apo të madh. Kontakte të preferuara me qytete të tjera dhe udhëtime interesante. Dashuria e rëndësishme në funksion të një situate rikuperimi.

Peshqit

Ju mund të zhyteni në një histori të re dashurie vetëm nëse ia vlen. Pasdite më e mirë por mos u besoni atyre që ju ofrojnë oferta shumë të lehta.

Nessun commento:

Posta un commento