martedì 15 febbraio 2022

Horoskopi i se e martë 15 Shkurt 2022

Horoskopi i se 15/02/2022

Dashi

Forcë e mirë në çështjet ekonomike dhe praktike. Në punë, dikush do ju lërë mënjanë, por ky nuk eshtë problem, nuk ju mungojnë burimet për të ardhmen.

Demi

Edhe një herë, çështjet profesionale mund të trajtohen me inteligjencë të madhe. Në këtë periudhë, zgjedhjet në lidhje me paratë dhe programet që do të zhvillohen janë kthyer.

Binjaket

Ditë e dobishme. Këshilla që mund tju jap eshtë të largoheni nga të gjithë ata njerëz që mund të shkaktojnë shqetësime.

Gaforrja

Jeni gjithmonë të zënë dhe ndiheni përgjegjës për gjithçka. Mosmarrëveshjet me një ish koleg ose shef.

Luani

Më duket një ditë e lodhshme, plot me shumë gjëra për të bërë, tani ju jeni në vendin e parë. Ju mund të jeni duke shërbyer probleme për shkak të dikujt që ishte i padrejtë me ju.

Virgjeresha

Eshtë e vërtetë që puna eshtë e rëndësishme për ty, por kushdo që të konsideron si njeri të paaftë për të dashur, e ka gabim. Këshilla që duhet të ju jap eshtë të qëndroni të qetë.

Peshorja

Ditë e ngatërruar me vonesa. Takimet me njerëz që mund tju shkaktojnë telashe duhet të shmangen, por nuk eshtë e lehtë. Vëmendje ndaj fjalëve, nervozizëm ...

Akrepi

Ditë nervoze për arsye të ndryshme, shumë gjëra për të bërë, shumë njerëz që duhet tu jepni hapësirë. Nëse ka fëmijë, dialogu duhet të rikuperohet.

Shigjetari

Ka kaq shumë gjëra për të bërë kur bëhet fjalë për punën, njerëzit që janë të vetëpunësuar e dinë mirë këtë. Në marrëdhëniet me të tjerët përpiquni të importoni ose sqaroni ato gjëra që dëshironi, dashuria kërkon qartësi.

Bricjapi

Punë pozitive ku rriten përgjegjësitë. Për dashurinë kjo eshtë një periudhë e rëndësishme, e mirë për çifte e forta që mund të mendojnë për një fëmijë, një transferim.

Ujori

Çfarë rasti më të mirë për ti dhënë hapësirë një njeriut që ju pëlqen. Në punë, eksperimentet e reja janë të lodhshme, por premtuese.

Peshqit

Jepni më shumë hapësirë dëshirave tuaja. Ju jeni të zënë me çështje praktike dhe mbase të lidhura me shkollën, punën.

Nessun commento:

Posta un commento