sabato 4 dicembre 2021

Horoskopi i se e shtunë 4 Dhjetor 2021

Horoskopi i se 04/12/2021

Dashi

Ju jeni shumë kritik ndaj gjithçkaje, një projekt për të cilin llogariteni mund të ketë qenë shumë më i vështirë për tu realizuar, sot keni një avantazh dhe mund të sqaroni shumë gjëra.

Demi

Po e takoni dhe në këto dy ditë mund të merrni një besim nga një mik, një propozim. Mos e braktisni atë që ka qenë e mirë deri më tani, disa miqësi (ose dashuri) janë të vlefshme edhe nëse ndryshoni stilin e jetesës.

Binjaket

Disa lajme janë të mundshme. Mos kini frikë nga e ardhmja, zgjohet edhe dashuria, ju jeni të fortë!

Gaforrja

Në dashuri po mendoni se çfarë eshtë më mirë të bëni, histori të vështira do të vihen në provë. Ftesat për tu pranuar.

Luani

Jini më të hapur për dialog me të tjerët. Po mendoni për ndryshime të mëdha në jetë.

Virgjeresha

Jeni pak të lodhur, shtyni gjërat e rëndësishme për nesër. Fati vendos dorën, mos e teproni në vlerësime, në familje jo të gjithë janë në anën tuaj.

Peshorja

Rikuperim i mirë i emocioneve pozitive. Në dashuri keni më shumë shanse për sukses: varet nga ju!

Akrepi

Situata në shërim të qartë, por në këtë moment do të dëshironi të delegoni diçka, u lodheni të bëni gjithçka vetëm. Asgjë nuk mund të vërë në dyshim vlerën tuaj.

Shigjetari

Një ditë pak armiqësore në fillim, atëherë gjithçka do të kthehet në favor. Mundohuni të kufizoni sa më shumë të jetë e mundur të gjitha situatat që mund të krijojnë probleme.

Bricjapi

Ju jeni në një situatë disi të brishtë dhe të paktën për disa ditë të tjera jeta juaj e dashurisë duhet të mbrohet. Rezistoni ndaj nxitjes për të mashtruar një situatë të rëndësishme ...

Ujori

Ndjenjën se dikush po tradhton besimin tuaj në dashuri. Lodhje e fortë fizike.

Peshqit

Në një tablo të përgjithshme shumë konfuze, të ngadalësuar, kjo ditë ofron zgjidhje më të mira; me Virgjëreshën dhe Akrepin mund të arrini një marrëveshje të mirë. Nga sot dhe nesër, kontaktoni personin që ju pëlqen, një mundësi për sukses.

Nessun commento:

Posta un commento