domenica 5 dicembre 2021

Horoskopi i se e diel 5 Dhjetor 2021

Horoskopi i se 05/12/2021

Dashi

Sot nuk eshtë e lehtë të ruash qetësinë, shumë tensione dhe shumë situata për të mbajtur nën kontroll. Dashuria në rikuperim edhe nëse ka pasur një ndarje, por ju duhet të jeni ai që duhet të vini re përreth.

Demi

Ka shumë sulme nga jashtë dhe nuk mund të shihej ndryshe duke pasur parasysh të kaluarën e afërt, por ajo që eshtë interesante eshtë se mund të kapërceni çdo bezdi.

Binjaket

Kthimi i mirë i energjisë. Në këto ditë të gjitha problemet mund të shfaqen, zhgënjimet në pritje.

Gaforrja

Ju keni një problem me paratë, mirëmbajtjen e shtëpisë ose transferimet. Dashuria zgjohet, por në çfarë mënyre? Kujdes nga trashëgimtarët, mos vini në dyshim siguri.

Luani

Sot ju mund të ndiheni te forte. Një ndryshim i imponuar më shumë se i dëshiruari, dashuria eshtë sërish protagoniste në këto ditë.

Virgjeresha

Ditë e rëndë në mëngjes; mos shty një ndeshje dashurie. Ndonjëherë jeni shumë i ngurtë, skematik në përballjen me realitetin.

Peshorja

Ju do të zgjidhni çdo keqkuptim të krijuar në ditët e kaluara. Tërheqjet fizike. Udhëtimet e preferuara.

Akrepi

Fillon me një shpërqendrim të vogël, me një siklet, padyshim mes sot dhe nesër ka shumë, shumë gjëra për të bërë. Eshtë e mundshme që armiku juaj të përpiqet në çdo mënyrë të ju vë në një dritë të keqe.

Shigjetari

Një situatë e lehtë e pakëndshme përfshin këtë ditë të veçantë. Kujdes me Bricjapin dhe Akrepin.

Bricjapi

Mbetet një kohë e rëndësishme për të diskutuar dashurinë. Mundohuni të gjeni më shumë qetësi të brendshme.

Ujori

Më shumë stabilitet. Ka nga ata që këto ditë po përjetojnë një zgjim të rëndësishëm në biznes...

Peshqit

Eshtë e rëndësishme në këtë periudhë të mos e privoni veten nga emocionet sepse e dini që jetoni nga kjo. Ju mund të menaxhoni gjërat në marrëdhëniet në çift, por do tju duhet shumë durim dhe disponueshmëri nga ana juaj. Lajme nga një i afërm ...

Nessun commento:

Posta un commento