venerdì 3 dicembre 2021

Horoskopi i se e premte 3 Dhjetor 2021

Horoskopi i se 03/12/2021

Dashi

Kushtojini vëmendje parave, duhet mbajtur mend se javët e fundit kanë qenë të rënda dhe se vetëm së fundmi po rikuperoni lartësinë. Të kujdesshëm, dashuria kërkon qartësi, veçanërisht nëse keni qenë i pasigurt për një kohë të gjatë.

Demi

Eshtë një ditë e mirë për punë edhe pse ka kaq shumë gjëra për të bërë. Dashuri të reja të preferuara.

Binjaket

Lërini mënjanë dyshimet, tensionet. Fitnesi nuk eshtë në kulmin e tij dhe sistemi juaj nervor eshtë i prekur. Mos u ngatërroni në dashuri.

Gaforrja

Ndonjëherë jeni i zemëruar. Sa i përket dashurisë, ju jeni më i disponueshëm pavarësisht se dikush nuk ju tregon historinë e duhur.

Luani

Ata që kanë biznesin e tyre nuk mund të ndalen për asnjë moment dhe për këtë arsye janë të lodhur, të rraskapitur, sot eshtë më mirë të përpiqeni të kufizoni stresin. Në dashuri mos e merrni si të mirëqenë atë që mendoni, kontrolloni!

Virgjeresha

Ditë e mirë, nëse thjesht i jeni përkushtuar disa njohjeve të reja të këndshme, takimeve të këndshme. Mosmarrëveshjet në familje dhe në partneritet mund të kapërcehen me sukses.

Peshorja

Ditë interesante, ju lejon të rikuperoheni, mos jini të kujdesshëm dhe, nëse keni qenë vetëm për një kohë të gjatë, kërkoni një dashuri të re. Eshtë një ditë e rëndësishme, interesante për të filluar lansimin e projekteve të reja, mos lejoni që të shqetësoheni.

Akrepi

Kini kujdes sepse një kontakt në këto ditë mund të sjellë avantazhe; ata që përballen me një provim ose presin lajme të mira do të kenë diçka më shumë. Përmirësoni dëshirën tuaj për të dashur. Emërimi me ndjenjën edhe nëse jeni kthyer nga një ndarje.

Shigjetari

Dëgjoni një njeri që mund tju japë këshilla të rëndësishme, sot përgatituni për disa polemika nëse jeni në lidhje me një njeri të Bricjapit ose një Demi. Në dashuri nuk ndjeni se keni shumë stimuj, diçka nuk funksionon ose këto ditë keni shqetësime të tjera.

Bricjapi

Yjet e vlefshëm, vërtet, siç e thashë disa muaj më parë, nuk duhen përjashtuar provat e reja të punës sepse do të na çojnë larg. Mos kini kujdes nëse zemra juaj eshtë e vetmuar për një kohë të gjatë ...

Ujori

Ju po kaloni një fazë të rinovimit. Dikush eshtë armiqësor në punë, mund të jetë një rival. Por eshtë e vështirë të mos fitosh sfida.

Peshqit

Ditë e qetë për dashurinë por e rëndësishme për punën. Diskutime me një Luan.

Nessun commento:

Posta un commento