sabato 11 dicembre 2021

Horoskopi i se e shtunë 11 Dhjetor 2021

Horoskopi i se 11/12/2021

Dashi

Ditë stresuese në familje ose në marrëdhënie shoqërore. Kujdesuni më shumë për shëndetin tuaj. Ata që janë beqarë jetojnë dashuri të reja që janë më shumë fantazi sesa te verteta.

Demi

Nëse një çështje ligjore ju prekë prej disa kohësh, së shpejti do tju bëhet një propozim i rëndësishëm dhe vendimtar, këshillohet të pranoni një kompromis. Dashuria eshtë në një fazë rishikimi, dhe po ashtu edhe miqësia.

Binjaket

Jeni të ankoruar në njëfarë tensioni: duhet të kontrolloni. Bëni kujdes nëse ka një taksë ose gjobë për të paguar pa fajin tuaj, megjithatë kini kujdes kur bëni matematikën.

Gaforrja

Ka shumë lodhje, nervozizëm, do të ishte me vend të bëni një pushim të shkurtër. Sot zbulon një qëndrim të caktuar ndaj të gjithëve.

Luani

Projekte të rëndësishme duhet të fillojnë në këtë periudhë, shfrytëzoni çdo mundësi. Trego veten të disponueshëm në dashuri. Kjo ditë mund të sjellë emocione pozitive.

Virgjeresha

Sot dukeni më të lodhur, edhe intolerantë, në marrëdhëniet familjare diçka nuk shkon. Mos u përfshini sot në polemika apo gara të kota.

Peshorja

Ditë e lodhur, e përtacë. Disa raporte janë në shqyrtim.

Akrepi

Mos lejoni që të jeni melankolik, vazhdoni me idetë tuaja, përkundër të gjithë atyre që duan tju ndalojnë. Në dashuri keni nevojë për liri, por sot mos jini shumë debatues me të gjithë.

Shigjetari

Kjo ditë na fton të jemi të kujdesshëm dhe më të vëmendshëm edhe ndaj gjërave të vogla. Dashuria për tu rishikuar ose riprogramuar, eshtë më lehtë të humbasësh durimin për arsye të parëndësishme. Mos u merrni me thashetheme të panevojshme.

Bricjapi

Vendimet e rëndësishme kanë të bëjnë me mjedisin familjar, pasuritë personale. Bricjapi ka një ndjenjë të fortë përgjegjësie dhe dikush e shfrytëzon atë. Për marrëdhënie romantike koha më e mirë!

Ujori

Ditë interesante, dikush do të fitojë një sfidë, brenda një kohe mund të kthehet një dashuri për ata që duan, takime pozitive për beqarët. Sot do të keni një tarifë shtesë. Fitimet dhe përparimi në rrugë.

Peshqit

Ju mund të gjeni një ide të mrekullueshme ose të bëni kërkesa që do të pranohen. A keni tashmë në mendje projekte të reja? Bazuar në aftësitë dhe mundësitë tuaja do të jetë e mundur të arrini sukses.

Nessun commento:

Posta un commento