venerdì 10 dicembre 2021

Horoskopi i se e premte 10 Dhjetor 2021

Horoskopi i se 10/12/2021

Dashi

Për çështje biznesi dhe juridike, tre muajt e ardhshëm do të jenë të rëndësishëm. Në dashuri nuk ka pengesa nëse nuk jeni ju që kërkoni njerëz të pamundur. Për fat të mirë, dita sjell këshilla!

Demi

Nëse ka pasur tensione në punë, ato do të zhduken; ata që kanë biznesin e tyre mund të bëjnë plane të mëdha për të ardhmen. Ju jeni më të qetë në dashuri.

Binjaket

Ata me një punë të qëndrueshme janë të lodhur ose flenë pak ose janë me një person që teston durimin gjatë kësaj periudhe. Kush eshtë vetëm tani luan shumë mbrojtje.

Gaforrja

Ndiheni i shqetësuar dhe nervoz, por kjo eshtë normale sepse ka lajme dhe momente pohimi, jeni më të ekspozuar dhe për pasojë tensioni eshtë i lartë. Duhet të tregosh sa të mirë je, fillon një fazë e re profesionale për ata që punojnë vetë.

Luani

Mos i shtyni diskutimet për nesër: goditni hekurin ndërsa eshtë i nxehtë. Kujdes në marrëdhëniet më të dëmtuara nga koha: xhelozia, distanca mund të krijojnë probleme.

Virgjeresha

Kjo ditë ju duket veçanërisht e përqendruar për të kërkuar zgjidhje të reja në lidhje me sferën profesionale. Historitë e reja të dashurisë nuk të bindin, sot jeni nervozë.

Peshorja

Sot duhet shumë durim, do të ndiheni sikur jeni të rrethuar nga bezdi apo njerëz të padobishëm. Në dashuri duhet të bëni një hap përpara dhe të mos tregoheni të kujdesshëm. Së shpejti do të gjeni një ton të mirë psikofizik, ndryshim strategjie në vendin e punës...

Akrepi

Nuk do ndiheni në formë dhe do tentoni ti jetoni gjërat shumë sipërfaqësisht. Në dashuri, bëni kujdes të mos llogarisni pa mikpritësin...

Shigjetari

Nëse jeni duke kërkuar për dashuri të madhe, shanset janë që të keni disa shqetësime për tu larguar. Eshtë e dobishme gjatë kësaj kohe të largoheni nga njerëzit që mund tju zemërojnë.

Bricjapi

Në punë jeni më pak të gatshëm të toleroni dhe dëshironi të riktheni gjithçka në linjë. Ne kemi nevojë për tu rikthyer në lartësi sa më shpejt të jetë e mundur me zell dhe vendosmëri ...

Ujori

Jeni të pavendosur mes dy historish ose ka një problem në familje që nuk e zbërtheni dot, dita eshtë e tensionuar. Një periudhë e sfidave të reja, gjithashtu në lidhje me punën.

Peshqit

Një ndryshim pune nuk eshtë i keq dhe ju duhet të hiqni qafe një barrë. Në mendime eshtë një cilësi, por në dashurinë tuaj, ju keni qenë shume i mendimeve të dyta për disa kohë.

Nessun commento:

Posta un commento