domenica 12 dicembre 2021

Horoskopi i se e diel 12 Dhjetor 2021

Horoskopi i se 12/12/2021

Dashi

Çështjet e dashurisë do të jenë të lehta për tu trajtuar në këtë ditë. Vlen të fillosh të bësh planet e së ardhmes.

Demi

Kokëfortësia juaj dihet, kokëfortësia juaj eshtë për tu parë nga të gjithë, por këto ditë ju duhet të jeni pak më të kuptueshëm. Keni një ndjenjë që e provoni herë pas here. Ju jeni të lodhur dhe familja po kërkon më shumë, lajmet familjare do të thonë më shumë shpenzime.

Binjaket

Eshtë një ditë shumë e ngarkuar dhe ata që kanë një aktivitet në kontakt me publikun do të kuptojnë më shumë, një pasion eshtë rikthyer në modë. Sot situatat e vjetra të pazgjidhura mund të kthehen në plan të parë.

Gaforrja

Pritet një rikuperim i mirë. Sa i përket dashurisë, a jeni të fortë dhe gati për çdo gjë?

Luani

Sharmi juaj eshtë i padiskutueshëm dhe do të jetë më i fortë këto ditë, kushdo që eshtë ndarë apo ka kaluar një krizë mund ta kompensojë vërtet atë, suksesin personal, sharmin.

Virgjeresha

Një zhgënjim i vogël ka të bëjë me një takim. Në dashuri, mos bëni përfundime të nxituara. Kujdes i dyfishtë me Luanin dhe Ujorin. Nëse sapo jeni kthyer nga një ndarje, së shpejti do tju presë një surprizë.

Peshorja

Nuk duhet të teproni me polemikat nëpër shtëpi. Duhet të nxitoni për të bërë një zgjedhje të rëndësishme, ka ardhur koha të shoqëroheni me njerëzit e duhur, mos humbisni kohë. Mbrëmje rikuperimi psiko-fizik.

Akrepi

Jeni gjithmonë në qendër të shumë ndryshimeve; nëse keni prona ka të ngjarë që të duhet të kontaktoni një ekspert për të zgjidhur një problem, dashuria kthehet në protagoniste.

Shigjetari

Mos u shqetëso për të fshehur gjërat për veten tënde. Afeksionet kërkojnë vëmendjen tuaj ...

Bricjapi

Ditë interesante për kontakte dhe dashuri të reja. Ju dëshironi të bëni pak më shumë vetë, në fund të fundit kjo ditë do të ketë një anë pozitive, jeni shumë simpatik.

Ujori

Për disa kishte një situatë në nivel fizik dhe disa duhej të ndalonin. A doni një dashuri të re, ose nëse jeni çift, do të jetë e vështirë të përmbani një dëshirë të caktuar për të dalë nga modelet e zakonshme.

Peshqit

Aktiviteti zgjohet, ashtu si edhe studimi. Zgjidhje për shtëpinë, ju mund të merrni një marrëveshje të mirë ose përndryshe të vendosni llogaritë tuaja pasi që keni shpenzuar shumë para.

Nessun commento:

Posta un commento