giovedì 9 dicembre 2021

Horoskopi i se e enjte 9 Dhjetor 2021

Horoskopi i se 09/12/2021

Dashi

Kushdo që ka një biznes të rëndësishëm do të duhet të merret me diçka të re. Nëse do të kishte pavendosmëri mes dy historive, do të ishte edhe më e përshtatshme të sqarohej.

Demi

Eshtë një ditë e mirë për punë dhe ka disa lidhje dashurie. Po për takimet e reja.

Binjaket

Takimet e periudhës janë të rëndësishme; punëtorët e vetëpunësuar mund të fitojnë më shumë, suksese gjatë rrugës. Ju ndjeheni të fortë sot. Dite interesante.

Gaforrja

Nëse duhet të flisni për diçka që ju intereson eshtë mirë të flisni me kujdes. Nëse disa njerëz nuk i përgjigjen më dëshirave tuaja, ndryshoni kursin ...

Luani

Ju nuk jeni të zhytur në mendime për gjerat, ndoshta eshtë thjesht lodhje, ju jeni gjithmonë shumë i zënë! Ju mund të ndreqni rregullimet për akuzën e ftohtësisë dhe distancës që dikush ka bërë kundër jush.

Virgjeresha

Do të kontaktoheni nga njerëz të veçantë dhe do të merrni një lajm të rëndësishëm. Të ardhura shtesë të mundshme. Dashuria ok.

Peshorja

Mund ta keni vënë re se prej disa kohësh nuk mund të duroni më harxhuesit e kohës, duhet ti referoheni vetes. Nëse ka negociata përpara, duhet të lëvizni me kujdes.

Akrepi

Do të gjeni një zgjidhje për çështje ekonomike ose profesionale. Epo dashuri: takime të rëndësishme për ata që janë vetëm. Udhëtimi pozitiv, kjo fazë e rinovimit të madh jep forcë dhe fat.

Shigjetari

Pasdite do të jetë më mirë, drejtpërdrejt duke lënë hapësirë për ironi. Në artin e dashurisë, takimet që ndodhin janë të rëndësishme. Konfuzion i fortë në punën ku duhet të realizoni vetëm projektet më të rëndësishme.

Bricjapi

Kontrolloni mirë të gjitha afatet në nivele të ndryshme, nga llogaria rrjedhëse për tu paguar deri te kontrata që do të rinovohet; takime dhe takime pozitive. Në dashuri, jo të gjithë kanë qenë bindës dhe në anën tuaj, duhet të harroni të kaluarën e trishtuar.

Ujori

Vëmendje në lidhjet që kanë njohur probleme të mëdha në të kaluarën, sot jeni pak intolerantë, jeni gati të vini në dyshim gjithçka. Sot nuk ka kohë për të bërë asgjë, ju mund të ndjeheni të lodhur, të pamotivuar për arsye të parëndësishme.

Peshqit

Një ditë e mirë, thjesht duhet ta mbash trupin nën kontroll. Sektori profesional plot lajme, nëse keni një aktivitet tregtar apo kontakte me publikun mund të arrini suksese të mira...

Nessun commento:

Posta un commento