mercoledì 8 dicembre 2021

Horoskopi i se e mërkurë 8 Dhjetor 2021

Horoskopi i se 08/12/2021

Dashi

Ditë interesante dhe e rëndësishme sepse po përpiqeni të fitoni disa sfida, por edhe të gjeni më shumë qetësi të brendshme. Rri me njerëz, dikush mund të të bëjë një propozim shumë të veçantë.

Demi

Periudha do të sjellë përmirësime nga pikëpamja emocionale, edhe afektive. Do të keni mundësinë, nëse dëshironi dhe me shumë qetësi të brendshme, të përballeni me zgjedhje të rëndësishme ose ndryshime të jetës ...

Binjaket

Një ditë pak nervoze. Kjo eshtë një ditë me disa kompromise ...

Gaforrja

Eshtë një ditë e rikuperimit të shkëlqyeshëm, por do ta vini re edhe më mirë gjatë javëve të ardhshme. Dashuria do të sgjohet nga qëllimet e mira.

Luani

Jeni në trazira të mëdha dhe dëshironi të ndryshoni shumë gjëra. Në dashuri ka gjëra që duhet të sqarohen dhe të krahasohen ...

Virgjeresha

Tensionet, emocionet, situatat që shfaqen sot janë të vështira për tu menaxhuar dhe edhe ju mund të thoni sa duhet, duke rrezikuar diçka. Ju jeni një person i sinqertë, i drejtpërdrejtë, ju vjen keq të kuptoni se disa njerëz nuk kanë qenë besnikë ndaj jush.

Peshorja

Detyra të rëndësishme që zgjojnë zili dhe armiqësi nga të tjerët. Nëse ka pasur ndonjë problem, duhet të jeni të kujdesshëm në trajtimin e tyre. Periudhë pjellore për çifte që duan të kenë një fëmijë. Lajme për beqarët.

Akrepi

Kjo ditë sjell një përmirësim të përgjithshëm. Për dashurinë thjesht duhet të pyesni, gjithçka kthehet pozitive dhe eshtë më e lehtë të shpjegoni arsyet tuaja.

Shigjetari

Përfitoni nga kjo ditë për të shprehur atë që mendoni, por bëni kujdes. Raste dhe takime interesante. Ju dëshironi të përfshiheni!

Bricjapi

Dashuria bën që zemra juaj të rrihet më shpejt. Një ditë pak e lodhshme, por produktive.

Ujori

Problemet e muajve të fundit nuk janë të lehta për tu kapërcyer, në dashuri dikush ka tërhequr shumë litar. Jeni shumë të shqetësuar, mbrëmja do të shërbejë për të sqaruar shumë gjëra...Kini kujdes me Peshqit dhe Bricjapin.

Peshqit

Mëngjesi eshtë i mbuluar nga disa dyshime, por pasdite ka mundësi të mira për tu argëtuar, për tu ndjerë më mirë. Nga pikëpamja e punës, situata zgjohet. Ne nuk duhet të nënvlerësojmë kontaktet me qytetet e tjera, siç thonë ata nga ajo që lind ...

Nessun commento:

Posta un commento