lunedì 6 dicembre 2021

Horoskopi i se e hënë 6 Dhjetor 2021

Horoskopi i se 06/12/2021

Dashi

Sot janë të parashikueshme disa shpenzime të tepërta, llogari të harruara ose disa ngjarje të papritura. Diçka po ndryshon; duhet të thuash si mendon, të kuptosh se cila anë të qëndrojë ...

Demi

Do të dëshironi të bëni diçka tjetër apo nuk duhet të futeni në këdo që mendon ndryshe. Shanset janë që të keni të bëni me një njeri që po ju vë zemrën në një vend të ngushtë ...

Binjaket

Tensionet, emocionet, situatat që shfaqen sot janë shumë të rëndësishme, një ditë protagoniste. Dialog i inkurajuar, takime të rëndësishme biznesi.

Gaforrja

Sot ka një gjendje trazirash që përfshin jetën tuaj. Shtyjeni çdo situatë komplekse për nesër dhe mos e ngarkoni partnerin tuaj me agjitacionin tuaj që nuk buron nga faktet për dashurinë. Puna sjell keqkuptime.

Luani

Duhet tu kushtoni vëmendje personave të duhur me Shigjetarin apo Peshorjen, probleme edhe në marrëdhëniet mes prindërve dhe fëmijëve; ju do të jeni ai që do të fitoni. Kur ndihesh në konkurrencë, mund të japësh maksimumin.

Virgjeresha

Eshtë një krizë që përfshinte jo vetëm zgjedhjet tuaja, por edhe ato të dikujt që ose eshtë akoma me ju. Në dashuri, mos bëni polemika.

Peshorja

Lëvizni me kujdes, veçanërisht në dashuri, në fakt, vëmendje duhet ti kushtoni diskutimeve. Mundohuni të mos i bëni ata që ju rrethojnë të paguajnë kostot e kësaj mosvëmendjeje të përgjithshme.

Akrepi

Dita do të ketë një rezultat pozitiv. Në përgjithësi, eshtë gjithashtu një ditë e vlefshme për emocionet.

Shigjetari

Mundohuni të planifikoni biznesin tuaj në mënyrë që të shmangni pengesat ose ngjarjet e papritura. Gjëja e parë që duhet të bëni në këtë periudhë eshtë të rikuperoni qetësinë e brendshme.

Bricjapi

Dita mund të krijojë polemika: kjo ndodh sepse nuk dëshironi të bëni më të njëjtat gjëra si më parë. Mos u bëni pesimist, duhet ta shikoni gotën gjysmë plot!

Ujori

Në këtë periudhë duhet të korrigjoni gjuajtjen, nëse një program nuk funksionon, nëse ka diçka për tu shqyrtuar do të ishte mirë ta bëni atë pa asnjë dyshim. Kushtojini vëmendje marrëdhënieve me të tjerët. Dashuria në shërim nëse nuk mendoni për të kaluarën, mos vendosni në kokë njerëz që nuk janë të disponueshëm, do të humbisni kohë.

Peshqit

Keni pak përqendrim por kjo nuk ndikon në rezultatet e shkëlqyera që mund të sjellë e ardhmja. Guximi juaj eshtë aq i madh sa nevoja për të harruar të kaluarën. Bëni dikë të kuptojë se sa vleni ...

Nessun commento:

Posta un commento