mercoledì 24 novembre 2021

Horoskopi i se e mërkurë 24 Nëntor 2021

Horoskopi i se 24/11/2021

Dashi

Lëvizni me energji, mund të merrni përgjigje afatshkurtra. Në dashuri, përgatituni të bëni një zgjedhje të rëndësishme. çiftet e qëndrueshme mendojnë të planifikojnë një fëmijë.

Demi

Duhet të planifikoni një ndryshim të madh pune, punë të reja. Periudha e rëndësishme në dashuri. Shëndeti kërkon një vëmendje shtesë.

Binjaket

Sot jeni të fortë pavarësisht se keni pasur diskutime dhe momente lodhje të madhe në dashuri. Nëse për arsye të ndryshme keni ndalur në të kaluarën kjo eshtë koha e duhur për të filluar përsëri.

Gaforrja

Puna e punonjësve merr aspekte të ndritshme dhe pozitive, por mos qëndroni shumë të mbyllur në shtëpi. Në dashuri jeni shumë të shqetësuar me rrezikun që ngjarjet të përshpejtohen. Ruani diçka.

Luani

Periudha e investimit. Shërim në dashuri pas ulje-ngritjeve. Dita nuk ju lejon të bëni shumë: rekomandohet pak relaks!

Virgjeresha

Pas një periudhe tensioni për disa, vjen një ditë më e mirë. Puna për disa po jep shumë kënaqësi!

Peshorja

Suksesi falë njohurive të këndshme. Nëse kohët e fundit keni mbyllur një histori, para se të provoni një tjetër, përpiquni të kuptoni se çfarë dëshironi me të vërtetë ...

Akrepi

Sot ndiheni të fortë, mbetet një farë pasigurie për profesionin apo studimin. Dashuria mund të kthehet, por do tju duhet të rishikoni një marrëdhënie me një njeri të vështirë, një distancë për të mbushur.

Shigjetari

Duhet të shmangni çdo lloj keqkuptimi, sot jo gjithçka eshtë e qartë dhe ndiheni mjaft të shqetësuar. Tani ju duhet të përqafoni të ardhmen ...

Bricjapi

Ju mbështeteni nga fati dhe mund të matni më mirë hapat tuaj; tendenca eshtë më e sigurt sepse jeni më të vetëdijshëm për mundësitë tuaja.

Ujori

Kujtimet janë si gjethet e thata, ato duhen fshirë. Ka nga ata që kanë tradhtuar dhe tani janë penduar ose, në çdo rast, ndryshojnë përmasat e gjithçkaje. Puna eshtë në plan të parë!

Peshqit

Ka mundësi të planifikoni ngjarje të reja në jetën tuaj, por edhe të mendoni për ndryshime, transferime, nuk do të ishte keq të fikni për pak kohë. Lodhje trupit, mos e teproni.

Nessun commento:

Posta un commento