giovedì 25 novembre 2021

Horoskopi i se e enjte 25 Nëntor 2021

Horoskopi i se 25/11/2021

Dashi

Përballimi i ndryshimeve nuk eshtë i lehtë por ju, edhe nëse nuk i realizoni ato, shpesh i përcaktoni ato edhe në mënyrë brutale, sa situata keni pyetur në muajt e fundit?

Demi

Ju gjej pak të hutuar, të pakëndshme për kaq shumë arsye të ndryshme. Ju jeni pak i çuditshëm sot.

Binjaket

Eshtë një nga ditët më të mira, kështu që mund të merrni një konfirmim të mirë ose sukses personal që nuk e prisnit. Vjen një kohë për punë kur do të jeni në vijën e parë, edhe nëse po kërkoni brigje të reja.

Gaforrja

Ditë e vështirë, qëndroni larg njerëzve që mund tju lodhin ose tju shtojnë ankthet, e kaluara sjell disa probleme. Stresi dashamirës sepse stimulon të reagojë dhe të veprojë. Rreziku i diskutimit në punë eshtë i lartë, përplasjet me një koleg, një institucion.

Luani

Kujdes! Kini kujdes që të mos bëni ndonjë gabim, veçanërisht me para, shpenzime për strehimin. Në dashuri, ju nuk mund të jeni të përfshirë ose mund të ndjeheni të shortuar për gjërat që nuk keni bërë.

Virgjeresha

Nëse nuk keni në krah personin e duhur, mos prisni që ai të ndryshojë, por mund të jeni ju që do të vendosni rregulla të reja ose do të shikoni përreth me sukses! Sot ju ftoj të merrni masa nga situata, rimëkëmbja psikofizike!

Peshorja

Nuk ekziston më ajo ndjesia e parehatisë që keni përjetuar në të kaluarën, prandaj edhe në nivel emocional mund të flasim për një periudhë rikuperimi. Nëse jeni vetëm, tani eshtë koha të shikoni përreth!

Akrepi

Një stuhi e vogël ose e madhe ndikon në jetën tuaj, tashmë ka ndodhur që disa referenca të kenë ndryshuar; një person nuk ka qenë i drejtë për ju. Në dashuri, ju jeni shumë kritik.

Shigjetari

Për disa javë në dashuri ka pasur shqetësime dhe zemra juaj nuk eshtë ende paqësore; nuk keni qenë mirë, ju vazhdoni të mendoni për një projekt. Mos mendoni për të kaluarën, mos e pyesni veten shumë pse, do të ishte një humbje kohe e kotë e kohës!

Bricjapi

Do të keni ditët më të rëndësishme edhe për të zgjuar ndjenjat. Ditë bindëse.

Ujori

Disa nga veprimet tuaja janë kritikuar gjatë javëve të fundit. Të rinjtë do të don të ndryshon jetën e tyre, qytete, nuk u pëlqen zakonisht, por frikërat e pazakonta.

Peshqit

Mundohuni të shmangni përplasjet edhe në dashuri, nuk ndiheni në gjendje të kuptoni dhe kuptoni. Pak konfuzion në punë ku ju mbetet vetëm të realizoni projektet më të rëndësishme për të ardhmen.

Nessun commento:

Posta un commento