martedì 23 novembre 2021

Horoskopi i se e martë 23 Nëntor 2021

Horoskopi i se 23/11/2021

Dashi

Pengesat në punë dhe në dashuri: kushtojini vëmendje veprave dhe fjalëve. Dikush do tju akuzojë padrejtësisht, ju duhet të mbroheni më së miri.

Demi

Të thuash gjërat ashtu siç janë eshtë padyshim gjëja më e mirë për të bërë, por ki kujdes që të mos mungojë diplomacia. Pasdite mund të ndjeheni më të acaruar.

Binjaket

Ditë e madhe. Tani aftësia për tu rikthyer në lojë rritet dhe kjo vlen si për punën ashtu edhe për ndjenjat.

Gaforrja

Duhet pasur kujdes për anën e parave dhe puna mund të krijojë disa shqetësime. Ju jetoni më mirë kur i lini gjërat tju rrëshqasin.

Luani

Një periudhë stresi ose vendime që duhen marrë brenda disa javësh. Sqaroni veten para të tjerëve, ambicia juaj eshtë e madhe, por ka një kufi.

Virgjeresha

Ajo që duhet tju kërkoj eshtë të mos ndërmerrni hapa të rrezikshëm; megjithatë këto ditë tashmë duhet të merrni disa lajme të mira në lidhje me punën. Forcë e madhe për marrëdhëniet që lindin në këtë kohë!

Peshorja

Sot forca juaj nuk diskutohet dhe kjo eshtë arsyeja pse në sytë e të tjerëve gjithmonë do të shfaqeni fitues dhe pozitivë. Pika kthyese të rëndësishme në bashkëpunime. Në dashuri mund të bëni hapa përpara. Preferoi çdo lloj ndryshimi.

Akrepi

Sot do të gjeni shumë energji. Mund të jetë gjithashtu një ditë e dobishme për të rimarrë disa marrëdhënie familjare, sentimentale ...

Shigjetari

Një ditë e nënshtruar pak lodhjes, duhet të përpiqesh të heqësh qafe një barrë, nga diçka që nuk shkon. Në dashuri duhet të bëni një zgjedhje midis dy personave ose të kuptoni nëse një lidhje eshtë akoma e vlefshme.

Bricjapi

Një udhëtim për arsye familjare. Në dashuri, një njeri mund tju zhgënjejë ose të jetë larg këtyre ditëve.

Ujori

Fillon një fazë e rimendimit të thellë. Do ta keni kuptuar që edhe në vendin e punës duhet pak maturi ...

Peshqit

Kur ka shumë emocione eshtë e mundur që të lindin shqetësime të vogla. Në dashuri dikush eshtë fizikisht ose psikologjikisht i largët nga ju. Mos nxitoni në përfundime menjëherë!

Nessun commento:

Posta un commento