martedì 30 novembre 2021

Horoskopi i se e martë 30 Nëntor 2021

Horoskopi i se 30/11/2021

Dashi

Filloni në lëvizje të ngadaltë; ka shumë shqetësime, ju do të doni të hiqni një barrë ose një situatë që nuk mund ta duroni. Ndoshta një Peshore do tju japë energji.

Demi

Ka shumë mundësi që të jeni ndjerë të tradhtuar, duhet të punoni me njerëz që përpiqen tju tregojnë se çfarë të bëni, edhe nëse mund të dini shumë mirë se si të silleni. Të moderuar në fjalët dhe gjestet tuaja këtë mbrëmje, ju mund të thoni gjëra që nuk i mendoni.

Binjaket

Këto janë ditë reflektimi dhe jo veprimi. Në dashuri jeni në mëshirën e ngjarjeve, emocioneve.

Gaforrja

Shqetësimi dhe ankthi dominojnë, pasiguritë duhet të ndalohen; në një periudhë kaq të rëndësishme çdo ide duhet shfrytëzuar në maksimum, intuitat tuaja janë shumë interesante dhe të vlefshme.

Luani

Tensione të vogla në lidhje me situatën e punës dhe familjes. Kujdes nga paratë ... tashmë keni harxhuar shumë ose në këtë periudhë duhet të filloni të tërheqni rripin.

Virgjeresha

Më pëlqen kjo ditë. Kjo eshtë koha e duhur për ata që duan të fillojnë projekte të mëdha që kanë të bëjnë me punën. Në dashuri qetësi...

Peshorja

Një pengesë mes jush dhe punës, nëse jeni duke bërë diçka të re, ka të ngjarë që jo gjithçka të vijë lehtë, duhet të vendoseni, të merrni kohë: disponueshmëria e menjëhershme nuk eshtë e frytshme.

Akrepi

Në këtë ditë nuk ka mungesë të forcës, shumë gjëra për të bërë, ju mund të dilni nga dembelizmi dhe të filloni ta shihni të ardhmen në një mënyrë më të qetë, keni më shumë dëshirë. Do të jeni më të dashur në dashuri dhe më të qartë në çështjet e punës, një projekt mund të bëhet i rëndësishëm në kohën e duhur.

Shigjetari

Sot do keni probleme të forta nga ana biznesore dhe financiare. Në dashuri jeni nervoz, të tensionuar, sepse debatoni shumë me partnerin.

Bricjapi

Sot mund të përjetoni disa ndërlikime të vogla, kujdes me familjen ose miqtë. Sonte dikush mund tju bezdisë, mosmarrëveshjet e vogla lindin edhe për asgjë.

Ujori

Dita e një lajmi të mirë të mundshëm. Ndiheni shumë më mirë si trupi ashtu edhe psikologjikisht, shpejtësi të plotë përpara!

Peshqit

Eshtë e rëndësishme ti jepni hapësirë projekteve të reja, por mos kini frikë nëse akoma nuk shihni dritë. Dita e përgjithshme e favorshme.

Nessun commento:

Posta un commento