mercoledì 1 dicembre 2021

Horoskopi i se e mërkurë 1 Dhjetor 2021

Horoskopi i se 01/12/2021

Dashi

Tensionet e vogla mund të tejkalohen me pak optimizëm, mundohuni ta rrethoni veten me njerëz plot energji, kohët e fundit ju keni dhënë shumë, keni marrë pak. Mund të kërkoni bashkëpunëtorë të rinj ose njerëz referues për të realizuar një projekt të ri.

Demi

Kontakt pozitiv me të tjerët. Sa i përket dashurisë, ju jeni përsëri në rrugën e duhur ...

Binjaket

Shmangni diskutimet dhe polemikat me kolegët dhe bashkëpunëtorët. Herë pas here ju kapeni nga ankthet e panevojshme.

Gaforrja

Shpenzime të tepërta, përplasje me fëmijë; risitë në dashuri, mendimet e dyta. Jeni nervoz në vendin e punës sepse me kolegët, me bashkëpunëtorët nuk funksionon, ju janë lidhur duart dhe shpesh përmbaheni për të mos shpërthyer.

Luani

Nuk ka siguri, ka edhe një mosmarrëveshje për tu zgjidhur për një çështje juridike financiare të pazgjidhur. Ju jeni të suksesshëm vetëm nëse thoni të vërtetën; në dashuri mund të dyshoni për diçka të çuditshme, xhelozi të pabazë...

Virgjeresha

Dita eshtë e mirë edhe nëse në dashuri ka dyshime. Për punën konsideroni se jemi në fazën e sfidës.

Peshorja

Jeni pak i lodhur, ndoshta nervoz por eshtë normale, keni vënë shumë mish në zjarr kohët e fundit. Ruani qetësinë për aq kohë sa mundeni.

Akrepi

Tani për tani jeni ndër shenjat më të forta. Ju nuk mund ta ndryshoni jetën tuaj brenda natës, por mund të ndryshoni drejtimin tuaj.

Shigjetari

Mbani në kontroll të gjitha polemikat për momentin, kjo ditë mund të jetë e vlefshme për të qenë me miq të bukur, njerëz të familjes tuaj ose mbase vetëm me ata që ju doni. Në marrëdhëniet familjare dhe ndërpersonale ju numëroni më shumë, mund të merrni më shumë llogari.

Bricjapi

Dita e ndërmjetme, forca juaj e mir. Në dashuri, mos i shtyni tensionet, një ndërprerje në marrëdhënie eshtë e mundur.

Ujori

Ka ardhur koha për të folur, ju do të dëshironi të largoheshi nga një seri angazhimesh që nuk duken më interesante. Bëhuni më të durueshëm me një person që ju shpëton ...

Peshqit

Sot duket se asgjë nuk po shkon mirë për ju. Sot ka pak lodhje në ajër, agjitacion.

Nessun commento:

Posta un commento