lunedì 29 novembre 2021

Horoskopi i se e hënë 29 Nëntor 2021

Horoskopi i se 29/11/2021

Dashi

Periudha e rritjes së madhe personale dhe profesionale, në këtë pikë varet nga aftësitë tuaja reale, punë me kohë të pjesshme, detyra ose të ardhura të vogla.

Demi

Për ata që kanë pasur probleme në dashuri eshtë e nevojshme të përpiqen të bëjnë më të mirën e një situate të keqe, ju duhet të mbylleni me të kaluarën dhe të filloni nga e para në një vend tjetër, ndoshta me një person tjetër.

Binjaket

Mund të zgjidhni një praktikë mjaft të komplikuar pune ose të përpiqeni të pastroni një marrëdhënie që eshtë plasaritur kohët e fundit. Shumë surpriza për njerëzit e vetmuar, por edhe për të dashuruarit e rinj eshtë e mundur të rindërtoni gjithçka, të rigjenerohen, të ndërpreshen urat me të kaluarën.

Gaforrja

Kujdes nga diskutimet në vendin e punës dhe në marrëdhëniet private. Ka pak para ose ka një mosmarrëveshje të vazhdueshme me një institucion, taksat në pritje.

Luani

Nëse mendoni se meritoni një promovim apo diçka tjetër, filloni të bëni një kërkesë këto ditë, nuk keni pse të mbydheni. Mos harroni se ka pasur shumë mbyllje në të kaluarën, pikërisht sepse nuk mund të rezistoni duke thënë gjithçka që ndjeni…

Virgjeresha

Duhet të përpiqeni të qëndroni të qetë, por nuk eshtë gjithmonë e lehtë; kushtojini vëmendje një citimi. Ju duhet të jeni në gjendje të bëni zgjedhjet e duhura në kohën e duhur. Ka të ngjarë që, këto ditë, diçka nuk eshtë në rregull për ju, mos hiqni dorë nga një detyrë.

Peshorja

Fat i madh për të gjithë ata që kanë një shpirt të lirë, kështu që jo më melankolik. Tensionet e kohëve të fundit janë lehtësuar dhe në dashuri keni më shumë mundësi.

Akrepi

Dikush mendon për një transferim, një ndryshim të jetës që mund të prekë edhe njerëzit përreth, familjen. Energjia juaj dyfishohet, por duhet ta rregulloni jetën tuaj ...

Shigjetari

Emocionet vlejnë dyfish, mos e nënvlerësoni një takim sepse mund të bëhet diçka më shumë. Ju do të gjeni një djalë nga i cili dëshironi përgjigje të forta. Në vendin e punës mund të keni shumë nëse kërkoni. Mire në mbrëmje.

Bricjapi

Ju mund të keni marrë tashmë një lajm të mirë, të tjerat do të vijnë. Në dashuri keni një avantazh!

Ujori

Mëngjes i qetë, pasdite shumë më mirë. Këto ditë eshtë më mirë të mos bëni shumë, distancohuni nga njerëzit që mund tju ofendojnë.

Peshqit

Nëse keni debatuar me dikë gjatë ditëve të kaluara, kjo eshtë nata më e mirë për të bërë paqen. Kaloni kohë në aktivitetin fizik eshtë më e rëndësishme se sa mendoni.

Nessun commento:

Posta un commento