lunedì 22 novembre 2021

Horoskopi i se e hënë 22 Nëntor 2021

Horoskopi i se 22/11/2021

Dashi

Çështjet e natyrës së pasurive të paluajtshme, financiare janë më me fat nëse trajtohen gjatë orëve në vijim, por kujdes nga shpenzimet e panevojshme. Sa për dashurinë, eshtë planifikuar një takim i veçantë!

Demi

Projektet e reja janë të dobishme dhe, mbi të gjitha, për tu ndjekur. Një njeri i Bricjapit mund tju ndihmojë të zgjidhni një problem, ose tju japë më shumë qetësi emocionale.

Binjaket

Eshtë koha e duhur për të përjetuar emocione të reja. Mundohuni të mos shkelni në gishtat e dikujt.

Gaforrja

Nëse në fund keni një dëshirë për të qenë protagonist, përpiquni ta shfrytëzoni atë dhe ti jepni vetes synime te sigurta. Kujdes nga një debat me një njeri Binjak.

Luani

Harroni disa polemika pune, duhet të pranoni atë që kalon manastiri, këto ditë po përpiqeni të sqaroni një situatë familjare. Vlerësoni me kujdes një dashuri që lind në këto ditë.

Virgjeresha

Në dashuri ka disa probleme të vogla, por më mirë të mos shkoni shumë larg në çështjet. Ka një takim pune ose informacion rrugës.

Peshorja

Gjatë kësaj dite mund të lidhen marrëveshje të mira për ata që kanë biznesin e tyre. Kushtojini vëmendje shpenzimeve dhe shmangni goditjet me kokë, veçanërisht në jetën e dashurisë. Dita eshtë premtuese edhe e mirë!

Akrepi

Situatë e vlefshme për gjithçka në lidhje me projektet e mëdha që i keni vendosur vetes, ndiqni instinktin tuaj, do tju çojë larg. Lajmet në sektorin praktik dhe të punës, mundësi për të punuar me njerëz të tjerë ose partnerë. Pak dashuri ...

Shigjetari

Ju keni letra të shkëlqyera për të luajtur, ju duhet të shikoni përpara, sepse veprat e reja janë eksperimentale, por nuk duhet të braktisen. Dashuria eshtë në rregull, por kushtojini më shumë vëmendje partnerit!

Bricjapi

Kjo nuk eshtë koha e duhur për të bërë zgjedhje të rëndësishme dhe vendimtare. Eshtë një kohë e veçantë për pare, jo për të humbur.

Ujori

Në fillim mund të jeni nervoz, pjesa e dytë e ditës funksionon mjaft mirë. Ekzistojnë disa pengesa dhe një prirje në punën në të cilën duhet vemendje...

Peshqit

Ju po shkoni drejt një ndryshimi rrënjësor dhe sot do të jetë më lehtë të kërkoni vëmendje dhe të ktheheni protagonist. Keni një dëshirë të madhe për të qenë sërish protagonist.

Nessun commento:

Posta un commento