domenica 28 novembre 2021

Horoskopi i se e diel 28 Nëntor 2021

Horoskopi i se 28/11/2021

Dashi

Ju rrezikoni të shkatërroni një ditë që, në tërëzi, do të vonojë vetëm pak në krahasim me dëshirat tuaja. Këshilla eshtë që të shtyhet çdo lloj kontakti ose veprimi i vrullshëm.

Demi

Emocione fituese. Diplomaci në lidhjet e dashurisë, do të vendosni ultimatume por do të keni forcën për të ndryshuar gjërat në favorin tuaj.

Binjaket

Në dashuri, nëse dikush nuk ju ka dhënë përgjigjet që prisni, mund të thoni edhe mjaft. Ju duhet të jeni në gjendje të importoni qetësi, qetësi.

Gaforrja

Do të merrni lajme, një kontakt do të rezultojë shumë pozitiv. Miqësitë që lindin mund të bëhen pasione të mëdha!

Luani

Kohët e fundit ju keni kaluar nëpër një lloj mendimi të mëvonshëm që ka përfshirë jetën tuaj. Në dashuri, nuk duhet të jeni i kujdesshëm.

Virgjeresha

Ju patjetër do të jeni më të dobishëm dhe nëse keni debatuar me dikë gjatë dy javëve të fundit tani mund të bëni vërtet përbërje, kthehuni nga e kaluara. Kjo situatë lejon të zgjidhen keqkuptimet dhe tensionet.

Peshorja

Situata eshtë veçanërisht premtuese, ju do të merrni një lajm shumë interesant dhe mund të filloni të planifikoni të ardhmen tani. Me Dashin ose Luanin mund të bëni plane afatgjata, nuk ka njeri që mund tju ndalojë!

Akrepi

Dashuria forcohet; ju jeni protagonist pasi nuk keni qenë prej kohësh dhe nuk do të mungojnë lajmet! Marrëdhëniet lehtësohen, caktoni një periudhë takimesh të këndshme. Ju mendoni se dikush ka qenë i panjohshëm: kthejeni faqen.

Shigjetari

Kjo situatë eshtë ideale për ti dhënë dorën e fundit një miqësie, një fazë sqarimi, por ka disa mosmarrëveshje familjare që duhen mbajtur nën kontroll.

Bricjapi

Mos shtyni zgjedhje të rëndësishme. Në dashuri, nuk ka më asnjë dyshim, edhe sepse po ngre një njeri, qoftë me mua, qoftë kundër meje!

Ujori

Ky moment do të jetë i rëndësishëm për të vlerësuar histori të reja, edhe për tu përfshirë në mjedise të ndryshme se zakonisht. Merrni parasysh trupin tuaj ... Mos jini i pavendosur, shumë i përqendruar në detaje. Takimet e preferuara tashmë gjatë mbrëmjes.

Peshqit

Lodhje e per ju, në dashuri ka nga ata që nuk ju japin qetësim ose mund të vini në dyshim gjithçka. Stomaku delikate, bëni disa gjëra këtë ditë, pushoni nëse eshtë e mundur, ju jeni duke bërë shumë, merrni kohë për veten tuaj.

Nessun commento:

Posta un commento