domenica 21 novembre 2021

Horoskopi i se e diel 21 Nëntor 2021

Horoskopi i se 21/11/2021

Dashi

Disa situata kanë filluar të shpalosen, me të afërmit, partnerët, mosmarrëveshjet mund të trajtohen në një mënyrë më diplomatike. Në dashuri mos u përmbaheni në një kërkesë për martesë apo bashkëjetesë.

Demi

Nëse ka një njeri që eshtë në barkun tuaj sot, mund të debatoni për këtë, një ditë që lind me një ingranazh më pak, mund të ndiheni më intolerantë! Vështirësi të vogla në familje, por duhet të vazhdojmë. Me Akrepin ose Bricjapin mund të bëni plane për të ardhmen!

Binjaket

Sot pak agjitacion, nervozizëm që duhet të përpiqesh ta kapërcesh. Duroni tundimit për te hedhur të gjithë larg, ka pak trazirë në shtëpi dhe jashtë.

Gaforrja

Nëse duhet të flisni me një njeri, të verifikoni një situatë, të përballeni me një provë, këshilla eshtë ti bëni gjërat me qetësi, të mos tërhiqeni nga emocionet e momentit.

Luani

Papritur mund të ndiheni më të dëshpëruar, të shqetësuar, nervoz, prandaj do të ishte e përshtatshme të distancoheni nga çdo lloj provokimi. Xhelozia dhe tensioni marshojnë së bashku, vëmendja më shumë "vetëkontroll".

Virgjeresha

Mbrëmë fjete keq. Ju ndjeni nevojën për të krijuar një besim, por dini kë të zgjidhni dhe mbi të gjitha se kujt mund ti besoni.

Peshorja

Ju jeni ai që e bën motin e bukur dhe të keq. Rimëkëmbja sentimentale.

Akrepi

Ditë në të gjithë nervoz, të lodhshëm. Të kesh një buzëqeshje në fytyrën tënde sot nuk eshtë e lehtë sepse diçka të ka zemëruar!

Shigjetari

Sot rekomandoj vëmendje maksimale në marrëdhëniet me të tjerët, të gjithë ata që mund të bëjnë një zgjedhje nuk duhet të përmbahen.

Bricjapi

Situata fillon të jetë e nxehtë, edhe emocionuese për ndjenjat. Bëni vetes një dhuratë të këndshme, sinqeritet me veten.

Ujori

Me inteligjencën do të kapërceni një pengesë, një diskutim gjatë drekës. Gjeni pasionin tuaj përsëri dhe përpiquni të jeni më pak të kujdesshëm. Koha për zgjedhje të rëndësishme për më të rinjtë, martesa, bashkjetesa, një shtëpi e re.

Peshqit

Kujdes në përpjekje. A është mendja juaj e pushtuar nga ëndrra e dashurisë që një person ka ngjallur brenda jush apo duhet të harroni? Ju duhet të rivendosni trupin tuaj.

Nessun commento:

Posta un commento