sabato 27 novembre 2021

Horoskopi i se e shtunë 27 Nëntor 2021

Horoskopi i se 27/11/2021

Dashi

Nëse e lini veten të udhëhiqet nga instinkti juaj i frikshëm, do të jetë e lehtë të kapërceni disa fërkime. Me personin e duhur në krah, mund të bëni plane të mëdha për të ardhmen.

Demi

Rritja e dëshirës për hapësira të reja për të realizuar veten. Nuk ka një formë të shkëlqyer fizike sot.

Binjaket

Ditë që lind mjaft mirë, edhe nëse parashikohen shpenzime të vogla ose prishje për riparim. Mire studimi.

Gaforrja

Nëse jeni në një lidhje për një kohë të gjatë dhe ekziston ndjenja e duhur, planifikoni diçka të rëndësishme. Në situata të caktuara mund të ndodhë që krenaria të jetë më pak e kënaqur, por eshtë rezultati përfundimtar që ka rëndësi.

Luani

Nje herë që ju jeni i detyruar të bëni një fytyrë të mirë në një lojë të keqe, ngadalësimet dhe problemet kanë qenë bukë për dhëmbët tuaj gjatë muajve të fundit, pranoni me kënaqësi një risi.

Virgjeresha

Ditë paksa nervoze, me vonesa të vogla për tu parashikuar në kohë. Për dashurinë mund të ketë ndonjë pengesë.

Peshorja

Partneri juaj mund të ketë nevojë për mbështetjen tuaj, disa paqartësi në mëngjes. Ndonjëherë është kufiri juaj edhe nëse nuk e tregoni.

Akrepi

Për ata që nuk kanë histori, ekziston vetëm një nxitje: lëreni veten të shihet përreth! Periudhë shumë e rëndësishme, e pasionuar, edhe dikush do të jetë në gjendje të përjetojë dy dashuri në të njëjtën kohë.

Shigjetari

Këto ditë mos qëndroni të mbyllur në shtëpi, mund të jetë shumë e rëndësishme të përjetoni emocione të sinqerta, të udhëtoni. Merrni masa nëse mendoni se nuk keni njerëzit e duhur përreth dhe dikush po ju pengon ambiciet.

Bricjapi

Do të dëshironi ti jepni dashurise tuaj një prekje pak të çmendur: situatë e favorshme. Eshtë koha e duhur për të marrë pak kohë edhe për ju. Ju keni qenë duke u kujdesur për të tjerët për shumë kohë. Trajtojeni veten në një kohë të lirë sa më shpejt të jetë e mundur.

Ujori

Nervozizmi në rritje sepse testet që po provoni të kaloni këto ditë janë mjaft të rëndësishme. Do të jetë mirë të shmangni konfliktet.

Peshqit

Në këtë moment duhet të përballeni edhe me ndryshime të qarta me guxim. Sot ka të ngjarë që mund të ndaloni një takim ose të humbni kohë për shkak të një situate të papritur, më mirë të shtyni gjithçka deri nesër.

Nessun commento:

Posta un commento