sabato 20 novembre 2021

Horoskopi i se e shtunë 20 Nëntor 2021

Horoskopi i se 20/11/2021

Dashi

Për tu dukur më shumë protagonist apo i rëndësishëm për të tjerët, shpesh merrni përsipër përgjegjësi që nuk ju takojnë, eshtë e pashmangshme të ndiheni të lodhur! Ditë e dobishme për të dashur. Mos i besoni të gjithëve, ndonjëherë mendoni se të tjerët janë si ju, të sinqertë dhe besnikë.

Demi

Të gjitha projektet mund të fillojnë nëse ndihmohen mirë. Më pak polemikë do të ishin të domosdoshme dhe ka diçka të gabuar në nivelin sentimental.

Binjaket

Ditë e këndshme me një surprizë të këndshme. Dashuria rikuperohet, me një njeri Shigjetar apo Luan mund të përjetoni emocione të veçanta!

Gaforrja

Familja dhe fëmijët mund të kërkojnë para, në kohë të caktuara mbështetja e partnerit mungon dhe ju ndiheni të vetmuar që duhet të bëni gjithçka. Nëse dikush duhet të ju jap diçka, pyesni dhe kerkoni ...

Luani

Nuk eshtë një kohë shumë e lehtë në përgjithësi, dhe edhe mund të jeni të egër nëse dikush nuk ju dëgjon. Duhet të ndryshojmë kursin. Shenja të mira në dashuri: veproni.

Virgjeresha

Kërko zgjidhje në dashuri. Vlen të bësh vetëm gjërat e domosdoshme, të menaxhimit që eshtë një pikë e dobët.

Peshorja

Pak ankth për tu larguar. Eshtë e mundur që të ndjeheni pak larg nga nevojat e dikujt, do të testohet një marrëdhënie dashurie, agjitacion në familje ose miq.

Akrepi

Pak ditë e rëndë ose sepse duhet të realizoni një projekt që shkon në lëvizje të ngadaltë ose sepse gjithçka që thoni sfidohet nga njerëzit përreth jush.

Shigjetari

Dashuritë e sigurta nuk janë në rrezik, por ato të brishta ka të ngjarë të jenë të vështira për tu menaxhuar. Duhet të gjesh energjinë e duhur për të planifikuar një të ardhme të shkëlqyer, ajo eshtë në horizont!

Bricjapi

Keni bezdi që mund të tejkalohen lehtë. Në dashuri mos hezitoni, nëse ka një person që ju pëlqen, shkoni përpara pa skrupuj ...

Ujori

Perspektivat për muajt e ardhshëm janë interesante, do të ketë një ndryshim pozitiv të drejtimit. Në dashuri, një takim paralel mund të japë edhe qetësi, për periudhën e ndarë të rikthimit të ngadaltë në normalitet.

Peshqit

Ditën e vlefshme, njohuritë e periudhës duhet të konsiderohen fituese. Bashkëpunime të mira në rrugë.

Nessun commento:

Posta un commento