sabato 9 ottobre 2021

Horoskopi i se e shtunë 9 Tetor 2021

Horoskopi i se 09/10/2021

Dashi

Do të keni prirje ti vendosni dëshirat tuaja personale në plan të parë dhe më në fund do të keni mundësi të gjeni grit e duhur për shumat. Është koha sa për të gjetur një rrugë të re, qasje në qetësi dhe dashuri mund të jetë më e thjeshtë!

Demi

Nuk keni pse bëni shumë gjëra. Ju merrni një ofertë ose ftesë që duhet ta pranoni. Në dashuri disa dyshime.

Binjaket

Më mirë në mëngjes. Ndiheni të lodhur ose të shqetësuar.

Gaforrja

Dita po. Takime më të lehta, ata që kanë një dashuri të vështirë e ndryshojnë atë dhe shikojnë përreth!

Luani

Vazhdoni me nevojat tuaja më të rëndësishme dhe do të hapet një periudhë zgjimi i madh. Paratë po rrjedhin nga të gjitha anët.

Virgjeresha

Nëse keni marrë një vendim të guximshëm mos mendoni dy herë, do të shihni që një situatë e ndenjur papritmas do të zhbllokohet. Nëse një histori ka pasur kohën e saj, ju mund të thoni se si mendoni edhe me një fytyrë të keqe!

Peshorja

Unë ju kërkoj që ti kushtoni pak më shumë vëmendje financave sepse nuk përjashtohet që mes sot dhe nesër të keni për të shpenzuar edhe disa para, konflikt në shtëpi. Për disa, zemra eshtë shumë e pavendosur, nëse për ca kohë ka tensione që nuk mund të zgjidhësh.

Akrepi

Një shenjë pozitive po vjen, edhe nëse keni qenë në një lidhje për një kohë të gjatë. Takime të reja të rëndësishme, kënaqësi!

Shigjetari

Në mëngjes ekziston një situatë paksa e pakëndshme që duhet të adresohet me energji, pasdite gjërat janë shumë më të mira. Sot jeni më të hutuar, në dashuri do keni rikonfirmime. Mos u izoloni, mos kini frikë ta lini të ikë.

Bricjapi

Nëse po përballeni me një fjalim me gjemba, eshtë mirë të veproni sot. Disa leke për çështje ligjore ose të paparashikueshme.

Ujori

Kini kujdes sepse këto ditë nuk i duroni dot provokimet, mos u verboni nga premtimet joshëse. Me Peshqit ose Bricjapin mund të ketë shumë argumente, ju duhet të gjeni qetësinë e brendshme.

Peshqit

Jeni të rrethuar nga njerëz ziliqarë, lërini gjërat të rrëshqasin mbi ju sa më shumë që të jetë e mundur. Nëse jeni të pakënaqur ose shumë në krizë, përpiquni të sqaroni veten para së gjithash, atë që dëshironi me të vërtetë.

Nessun commento:

Posta un commento