domenica 10 ottobre 2021

Horoskopi i se e diel 10 Tetor 2021

Horoskopi i se 10/10/2021

Dashi

Ka diçka që nuk shkon me disa çifte të vjetër. Keni nevojë për stimuj të rinj: një aventurë e pazakontë për të rimbushur. Një mesazh i veçantë do të vijë. Nëse një njeri nuk eshtë më në anën tuaj, ju do ta largoni atë.

Demi

Sot jeni pak të nënshtruar por nga pikëpamja fizike, jo nga pikëpamja e kapacitetit organizativ, e dëshirës për të bërë. Ju duhet të përpiqeni të kujdeseni pak më shumë për dietën tuaj, duke e keni kujdes veten ...

Binjaket

Mos e nënvlerësoni një takim të ri: mos kini frikë nga ndjenjat tuaja. Mundohuni t'i bëni gjërat me shumë qetësi, shërim në mbrëmje.

Gaforrja

Tani ndiheni më përgjegjës për gjithçka. Mos jini të paduruar dhe përpiquni të shëroni më shumë fizikun tuaj, energjia po vjen.

Luani

Vëmendje në dashuri, ju jeni për instinkt në çdo marrëdhënie, dikush pranë jush eshtë në vend tepër racional, gjithmonë mat fjalët tuaja, ju mesoni me kujdes, gjë që përfundon duke ju mërzitur.

Virgjeresha

Dite me ndikim nëse keni nevojë të kontaktoni një person që ju intereson ose nëse keni nevojë të bëni një telefonatë me dikë. Prej disa kohësh tani keni kërkuar diçka të re dhe do ta merrni!

Peshorja

Sot jeni shumë të shqetësuar, mund të flini pak gjatë natës dhe mund të bëheni të ndjeshëm. Sot ka diçka të gabuar, vitalitet të dobët.

Akrepi

Ju po shpërndani energji tepër dhe duhet të rimbushni. Tregimet në krizë gjejnë zgjidhje.

Shigjetari

Disa mendime të tjera të trajtuara kohët e fundit. Mos e nënvlerësoni dashurinë, mos u përpiqni të ndryshoni kush nuk mund të ndryshohet, kthejeni faqen nëse eshtë e nevojshme.

Bricjapi

Situata që shpërblen të gjithë ata që duan të bien në dashuri, lërini veten të shkojnë në një pasion të madh. Me Kancerin dhe Demi mund të gjeni një ndjenjë ...

Ujori

Shenja e Ujorit natyrisht eshtë e prirur të mbrojë njerëzit më të dobët. Dashuria bëhet përsëri një e preferuar falë qëndrimit tuaj, ju jeni në kreshtën e valës.

Peshqit

Më shumë vëmendje në lidhje me çështjet ekonomike. Ndoshta nuk do të pajtoheni me partnerin tuaj për orarin e mbrëmjes. Herë pas here ju duhet të ndryshoni, jetën e zakonshme, të zakonshme të lodhur!

Nessun commento:

Posta un commento