venerdì 8 ottobre 2021

Horoskopi i se e premte 8 Tetor 2021

Horoskopi i se 08/10/2021

Dashi

Kur nuk ju pëlqen diçka që flisni, gjithashtu mund të ngrini zërin nëse keni nevojë. Nuk ka para për një projekt, për një udhëtim.

Demi

Paratë që do të hyjnë dhe dalin shpejt. Ata që kanë mbyllur një histori nuk duhet të mendojnë më për të. Ata që jetojnë së bashku ose martohen, e bëjnë këtë pa detyrim, për të jetuar në heshtje.

Binjaket

Ju jeni në shërim të madh: po kthehet forca e madhe dhe dëshira e madhe për të pasur sukses. Për ata që e kërkojnë atë, një dashuri e rëndësishme mund të lindë brenda natës, thjesht duhet të vësh në rregull biznesin e papërfunduar.

Gaforrja

Në dashuri nuk keni kohë, nuk dëshironi ose ka distanca për të mbushur. Do të merrni një besim, një zbulesë që do tju bëjë të mendoni.

Luani

Sot ju dukeni pak të mërzitur, nervozë; në javët e ardhshme të gjitha idetë do të favorizohen, një projekt do të jetë shumë i suksesshëm brenda muajve të ardhshëm. Shpenzimet për një shtëpi ose një zyrë, gjithmonë i kushtoni vëmendje llogarive.

Virgjeresha

Pak qetësi pas ditëve të nxituara dhe të lodhshme. Dashuria dhe zhurma e mirë në punë janë kthyer, në këtë moment loja eshtë përsëri në duart tuaja.

Peshorja

Unë ju bëj thirrje të flisni me kujdes nëse përballeni me një ish, të afërm ose një anëtar të familjes i cili nuk është plotësisht në anën tuaj. Vështirësi në gjumë, jo duke argumentuar.

Akrepi

Unë nuk përjashtoj që dje të jeni marrë pak për çështje që kanë të bëjnë me shtëpinë, të afërmit, miqtë, njerëzit përreth jush. Sa i përket dashurisë, eshtë e lehtë të debatosh, edhe sepse do të derdhësh tensione të caktuara në marrëdhënien e gjithmonë.

Shigjetari

Ju do të prireni të shqetësoheni pa nevojë, eshtë e vërtetë se nuk eshtë një periudhë e zgjidhjeve të mëdha në punë, por ilaçi mund të jetë më i keq se e keqja. Shpenzimet për një bashkëjetesë ose transferim.

Bricjapi

Kënaqësi gjatë rrugës, shumë mendime nëse keni projekte të rëndësishme në sy. Për ndjenjat ka shumë për të thënë, takime të reja.

Ujori

Në këto ditë mund të bisedoni me disa njerëz që, sipas mendimit tuaj, nuk ju kanë ndihmuar për të arritur një qëllim të caktuar; bashkëpunëtorë të rinj, ata me përgjegjësi do të ndryshojnë ekipet.

Peshqit

Ndiheni të lodhur gjatë kësaj dite, mund të merrni njohje në punë, por prapë mendoni se paguheni pak për atë që bëni ose shpenzimet janë të tepërta.

Nessun commento:

Posta un commento