sabato 2 ottobre 2021

Horoskopi i se e shtunë 2 Tetor 2021

Horoskopi i se 02/10/2021

Dashi

Jeta në shtëpi mund të kthehet në plan të parë me probleme të vjetra dhe të reja. Argumentet e mundshme në dashuri, të shkaktuara nga xhelozia e partnerit.

Demi

Ju jeni më pak të shqetësuar dhe ju mund të jepni një shans të ri në dashuri për ata që e bënë zemrën tuaj të vuajë; perspektivat e mira që vijnë së shpejti. Ju do të jeni në gjendje të zgjidhni mosmarrëveshjet dhe përplasjet.

Binjaket

Ata që janë duke pritur për një vendim të bujshëm mund të jenë shumë të shqetësuar. Kontrolloni ndershmërinë e atyre që pretendojnë se janë miqtë tuaj, ju jeni gati të ndihmoni të tjerët, por jo të gjithë janë si ju!

Gaforrja

Kurrë nuk ju ka pëlqyer shumë jeta në botë, por nëse izoloheni, si mund të përfitoni nga mundësitë që mund t'ju ofrojë fati? E ardhmja duket e ndritshme dhe emocionuese.

Luani

Gjëja më e rëndësishme eshtë të sqarohen marrëdhëniet me anëtarët e ndryshëm të familjes sepse në kohët e fundit ka pasur shumë komplikime. Kujdes për ata që kanë pasur dyshime.

Virgjeresha

Përfitoni nga kjo ditë për të rregulluar disa në pritje. Sektori afektiv eshtë i shkëlqyer, në veçanti historitë e lindura kohët e fundit janë domethënëse!

Peshorja

Marrëdhëniet e reja nuk duhet të nënvlerësohen, harroni të kaluarën nëse ishte e vështirë për ju. Së shpejti mund të merrni një mesazh ose komunikim që do tju bëjë të mendoni.

Akrepi

Nuk ka energji në mëngjes. Ata që kërkojnë një dashuri të re duhet të jenë të zënë!

Shigjetari

Gjendje më e qetë. Sonte do të dini të doni, të thoni fjalët e duhura në kohën e duhur dhe do të dini si ta bëni veten të vlerësuar.

Bricjapi

Të mirë. Jeni intuitiv dhe i qëndrueshëm, i ri për beqarët për sa kohë që nuk mbyllen në shtëpi.

Ujori

Paratë që shpenzohen keq ose që nuk kthehen. Shmangni gërmimet e tregimeve të vjetra ose ndërlikimet e vjetra të lindura në të kaluarën.

Peshqit

Ju jeni të lodhur dhe të tensionuar. Nuk keni pse të përqendroheni në histori nga e kaluara.

Nessun commento:

Posta un commento