venerdì 1 ottobre 2021

Horoskopi i se e premte 1 Tetor 2021

Horoskopi i se 01/10/2021

Dashi

Katër muajt e fundit kanë qenë të rëndësishëm për ju, kanë eliminuar diçka, por kanë ngjallur shpresa të reja tek ju. Eshtë e mundur që disa mashtrime të vogla konstruktive do të vijnë në veshin tuaj. Në dashuri, edhe marrëdhëniet më të mira preken nga një intolerancë e caktuar.

Demi

Ka të ngjarë që ju duhet ose dëshironi të bëni një punë të re, një rrugë të re, por ende nuk ka asgjë të shkruar ose të përcaktuar. Dhe për ata që kanë mbyllur një histori, një hapje e re ka të ngjarë.

Binjaket

Nëse keni nevojë të flisni me dikë për biznesin ose për tu marrë me një situatë financiare, lëvizni sot. Jepini vetes paqe mendore dhe frenoni ambiciet si qëllim në vetvete.

Gaforrja

Emocionet në pamje, jeta emocionale po forcohet. Të bësh zgjedhje dhe të lëvizësh eshtë e përshtatshme në mënyrë që të mos mbetesh i palëvizshëm.

Luani

Nuk ka kohë për dashuri, për marrëdhënie, ju dukeni mjaft nervozë, të lodhur. Do të dëshironi të ndryshoni gjithçka, por tani nuk mund të lëvizni.

Virgjeresha

Dita e sotme duket e lodhshme. Mundohuni të qëndroni të qetë nëse ka pasur një ndarje të kohëve të fundit dhe nëse dikush nuk pranon që ju jeni të lumtur, mos i dëgjoni.

Peshorja

Jam i lumtur që kam mundësi të komunikoj se do të jetë një ditë e qartë. Ju jeni të etur për të arritur atje, qëllime lehtësisht të arritshme. Spekulimet dhe investimet e preferuara gjithashtu në funksion të së ardhmes.

Akrepi

Ditë interesante, nëse e dini se si ta bëni mirë punën tuaj, një shpërblim i vogël ka të ngjarë të vijë së shpejti. Dashuria kthehet, dëshira eshtë e fortë, por sot një njeri mund tju zemërojë shumë.

Shigjetari

Ju do të jeni në gjendje të filloni të vlerësoni përvoja të reja, mundësi të reja pune. Dashuria eshtë zgjuar: ditë interesante dhe e dobishme.

Bricjapi

Miq të rinj, mundësi të reja. Mos e mohoni mbështetjen tuaj, qoftë edhe morale, ndaj partnerit tuaj ose një të afërmi të ngushtë.

Ujori

Ka ardhur koha për të bërë më shumë. Ju mund të keni komplikime në marrëdhëniet e zakonshme, diskutime të vogla kalimi apo edhe dyshime për tradhëti. Angazhimet e punës.

Peshqit

Nëse ka pasur një diskutim mbi dashurinë, eshtë e mundur të bësh paqe, përveç nëse marrëdhënia eshtë shumë e oksiduar. Kujdes nga prishjet e vogla, shpenzimet e paparashikuara.

Nessun commento:

Posta un commento