domenica 3 ottobre 2021

Horoskopi i se e diel 3 Tetor 2021

Horoskopi i se 03/10/2021

Dashi

Sot mirë, do të keni mundësinë të shëroheni edhe nëse ka pasur disa polemika. Pasdite energjia kthehet, një ditë shumë interesante për ata që duhet të përfundojnë një marrëveshje, një negociatë.

Demi

Nëse jeni në mesin e atyre që keni provuar një ndarje, nuk përjashtohet mundësia që të bëni një pauzë për reflektim. Nëse keni të bëni me Binjakët dhe Dashin bëni kujdes të dyfishtë.

Binjaket

Dite e bukur të shëndetshëm dhe të mençur. Nëse jeni të trazuar, këtë herë eshtë agjitacion pozitiv! Po shkoni drejt një periudhe sigurisht më të mirë.

Gaforrja

Sot nuk duket të jeni shumë të gatshëm për të dëgjuar kërkesat e partnerit ose faljet e një personi që përpiqet të ngjitet në pasqyra, nervozizëm. Përgjegjësitë e reja peshojnë shumë ...

Luani

Ju mund të keni disa shenja mërzitje nëse keni qenë në një lidhje për një kohë të gjatë. Do të jetë më mirë të jeni të qartë me atë që eshtë referenca për të ardhmen tuaj.

Virgjeresha

Ndikime bujare në dashuri, edhe sepse në këtë periudhë ju jeni të pajisur me një bukuri të veçantë. Ne nuk duhet të mbyllemi në shtëpi ose të jemi pesimistë. Mbaj mend që vullneti mund të bëjë më shumë se yjet ...

Peshorja

Kujdes ndaj parave, nuk e përjashtoj që dikush ende duhet të zgjidhë një problem ligjor ose financiar që eshtë pjekur për disa vjet, por ne jemi pothuajse në gjysmën e rrugës, dashuria po. Përfitoni nga kjo ditë për të sqaruar disa aspekte që ju duken të pakapërcyeshme!

Akrepi

Ditë pozitive, marrëdhënie të mira me familjen dhe miqtë. Ata që janë zënë mund të kenë takime speciale nëse nuk kanë bërë tashmë.

Shigjetari

Duhet të arrini, gjëja e rëndësishme është të mbylleni me të kaluarën dhe të filloni përsëri mbase me të njëjtin person, por me qëndrime të tjera. Kontrolloni pronat dhe në përgjithësi të gjitha shpenzimet e periudhës.

Bricjapi

Sot prapambetje, në disa raste ka një moment agjitacioni në çift, eshtë më mirë të shtyni çdo lloj vendimi. Nëse do të kishte ndonjë tension të fortë sot le të kalojë gjithçka mbi ju!

Ujori

Eshtë e lehtë sot të ndiheni pak të shqetësuar, nervozë. Dikush përjeton një fazë të vetmisë edhe nëse janë në çift ose partneri eshtë i vetëm, ka disa probleme, ose vështirësitë janë shtuar ...

Peshqit

Mëngjes i nënshtruar. Ju duhet ti bëni gjërat në një mënyrë të kujdesshme, paqësore, përndryshe shpërqendrimi mund të jetë një burim telash. Në dashuri, kushtojini më shumë partnerit tuaj.

Nessun commento:

Posta un commento