sabato 16 ottobre 2021

Horoskopi i se e shtunë 16 Tetor 2021

Horoskopi i se 16/10/2021

Dashi

Diçka nuk eshtë në rregull, mund të ndiheni më të lodhur, eshtë një ditë apatike. Në dashuri njëfarë hutimi, veçanërisht nga partneri ...

Demi

Gjithçka mund tju shqetësojë, sepse sot këshilla nuk eshtë që të lodheni dhe shmangni çdo diskutim, nuk do të jetë e lehtë sepse ka tensione në dashuri dhe në familje.

Binjaket

Fillon me një tension shumë të madh, ndiheni pak të lodhur, veçanërisht në mëngjes kur zgjoheni. Historitë e dashurisë që fillojnë tani duhet të jetohen për atë ditë.

Gaforrja

Tani për tani eshtë e vështirë për ju të gjeni marrëdhënien e duhur ose personin e duhur, por vetëm sepse keni frikë të kaloni përvoja të këqija nga e kaluara. Kujdesuni më mirë për fitnesin tuaj.

Luani

Merreni me problemet menjëherë, duhet të jeni të kujdesshëm me marrëdhëniet familjare. Ju nuk dëshironi të keni një njeri të trishtuar ose të kapur pranë jush. Nëse jeni duke kërkuar për një dashuri mos humbisni mundësitë.

Virgjeresha

Dita mund të vërë përsëri në dyshim idetë tuaja, çdo fjalë do të peshohet për të shmangur ndonjë konflikt në dashuri, vonesa të vogla. Sot lodhja ju merr përsipër.

Peshorja

Energji e shkëlqyeshme: do të merrni më shumë sesa dëshironi. Nëse vëreheni vetëm në dashuri, mund të keni një shpërblim të mirë!

Akrepi

Kjo ditë teston rëndë marrëdhëniet që tashmë ishin dëmtuar nga keqkuptimet. Fatkeqësisht, disa shpenzime janë të tepërta, pëlqen të verifikohen.

Shigjetari

Periudhë e mirë, ka nga ata që tashmë kanë marrë konfirmime ose mundësi, përndryshe ju gjithashtu mund të mbani atë që keni, nuk eshtë e lirë; shitjen e mallrave ose biznesit të mundshëm.

Bricjapi

Ditë interesante, disa duhet të rizbulojnë dëshirën për të dashur, dikush do të jetë në gjendje të flasë me ju për dashurinë, mos thuaj asnjë fjal. Nëse kërkoni konsensus, mund të vijë një periudhë me rezultate të shkëlqyera.

Ujori

Nëse jeni duke kërkuar qetësi, mund ta gjeni këto ditë. Ju mund të rikuperoni një histori ... por edhe të shikoni përreth!

Peshqit

Sharmi është i shkëlqyeshëm dhe në dashuri ka një surprizë shtesë. Takime me fat, pastroni një çështje parash me një të afërm.

Nessun commento:

Posta un commento