venerdì 15 ottobre 2021

Horoskopi i se e premte 15 Tetor 2021

Horoskopi i se 15/10/2021

Dashi

Kjo ditë duhet të jetohet me një pozitivitet të madh, të kërkoni dashuri konkrete dhe jo fantazi. Rrethana të mira po vijnë edhe në lidhje me punën. Dita eshtë pak e lodhshme në mëngjes, shërim në mbrëmje.

Demi

Historitë e dashurisë që kanë marrë fund në këtë periudhë do të duhet të trajtohen me shumë kujdes. Nëse dikush në punë nuk ishte i volitshëm, ka krijuar probleme, ajo mbetet një kohë kur ju mund të hasni shumë vështirësi dhe madje edhe të folurit të thjeshtë është e vështirë.

Binjaket

Dita që duket paksa kaotike për mua, duhet të përpiqesh të zgjidhësh një problem të vogël personal, projekte në rrugën e duhur. Ju mund të merrni pjesë në takime që nuk janë aspak të qeta, ju duhet të mbusheni me energji!

Gaforrja

Sot do të jetë e mundur të sqarohen disa çështje të pazgjidhura në lidhje me dashurinë, familjen, marrëdhëniet personale në përgjithësi. Tani duhet të kujdeseni për kënaqësinë tuaj personale. Ju mund të keni ose të kërkoni një transferim.

Luani

Eshtë pikërisht dashuria ajo që jep disa dyshime, edhe nëse së fundmi keni jetuar së bashku; sot peshon një distancë. Ju jeni shumë energjik dhe gjithashtu krenar. Një horoskop pak i lodhshëm pasdite, në mbrëmje diçka mund të mos ju përshtatet.

Virgjeresha

Nëse keni pasur probleme në dashuri në javët e kaluara, tani eshtë e mundur të rikuperoni një qetësi, edhe nëse tani jeni më të zënë me projekte pune që do të fillojnë.

Peshorja

Kjo eshtë një ditë që sjell fat të mirë, qoftë ata të dashuruar, qoftë në biznes. Ekziston një ndjenjë e veçantë me një njeri Dashi, mundësi me Luanin.

Akrepi

Kujdes se kush po luan kundër jush. Në dashuri vetëm çiftet që kanë kohë që janë larg janë në konflikt të madh ...

Shigjetari

Nëse duhet të përballeni me një test, një intervistë, veproni me guxim. Në dashuri disa dyshime se si të procedoni disa çështje ...

Bricjapi

Këto janë ditë të dobishme për dashuri, ju mund ti jepni një personi një shans të fundit i cili kohët e fundit ka qenë shumë larg dhe jeni ndier më pak i pranishëm në jetën tuaj. Profesioni ok, arrijnë kënaqësitë: lajme dhe të ardhura të reja parash. Shmangni grindjet me partnerin ose anëtarin e familjes.

Ujori

Vëmendje ndaj aktiviteteve bashkëpunuese dhe të pavarura. Mos mendoni për të kaluarën, ata që kanë provuar një ndarje do të jenë të gatshëm të fillojnë përsëri!

Peshqit

Kujdesuni për shëndetin tuaj dhe forconi mbrojtjen e trupit tuaj. Në mjedisin familjar ka kontraste për të shmangur. Në dashuri nuk jeni ende të bindur, mos merrni vendime të menjëhershme.

Nessun commento:

Posta un commento