domenica 17 ottobre 2021

Horoskopi i se e diel 17 Tetor 2021

Horoskopi i se 17/10/2021

Dashi

Ju jeni jotolerantë dhe, nëse keni të bëni me njerëz që nuk janë në anën tuaj, unë nuk përjashtoj momente zemërimi. Natën mendoni se çfarë duhet të bëni ditën tjetër, maturi në dashuri.

Demi

Me muaj në rritje për ata që kanë një aktivitet të pavarur artistike dhe krijuese. Një shans i mirë për ata që duan të gjejnë dashurinë ose ta rizbulojnë ato këto ditë.

Binjaket

Ata që kanë filluar së fundmi një biznes janë të dyshimtë, por shpërblimet do të vijnë në fund. Në sferën sentimentale eshtë e nevojshme të rizbuloni pasionin e mëparshëm ...

Gaforrja

Në dashuri jeni më pak të ftohtë dhe entuziazmi mund të kthehet. Ata që nuk marrin asgjë nga puna mund të luajnë shumë në mbrojtje dhe eshtë e drejtë që ju të ktheheni të besoni në aftësitë qe keni.

Luani

Ju gjithashtu duhet të punoni shumë për të arritur shumë. Duhet mirëkuptim në dashuri pas një kohe të vështirë. Dëshira për risi, një mbrëmje e trazuar nga shumë mendime.

Virgjeresha

Pjesa e parë interesante e ditës, por pasdite mund të zgjoni disa probleme të vogla në familje. Mos e humbni kohën me një Dash ose Ujor.

Peshorja

Duhet të harroni një ofendim dashurie edhe nëse një marrëdhënie eshtë në rregull, përpiquni të jeni më afër partnerit. Ka të ngjarë që pakënaqësia të kthehet me Akrepin dhe Peshqit.

Akrepi

Nuk eshtë e lehtë të fillosh përsëri nëse ka pasur një bllok në të kaluarën, por ne duhet të kujtojmë se shenja juaj shpesh thirret të "ngrihet nga hiri" sipas zgjedhjes ose fatit. Kujdes nga shpenzimet e tepërta!

Shigjetari

Nëse ka një person që eshtë larguar nga jeta juaj, kjo eshtë koha më e mirë për një rikuperim ose për të lëvizur përtej. Në përgjithësi dita shkon mirë!

Bricjapi

Ju do të keni nevojë për një pushim të këndshëm, por disa situata të lindura kohët e fundit nuk e lejojnë atë. Në dashuri kam frikë se ndonjë lidhje do të ndërpritet sepse njëri nga të dy eshtë shumë i shqetësuar, shumë i trazuar.

Ujori

Martesat dhe sindikatat që janë në krizë kanë një distancë për të kapërcyer dhe ditët si sot mund të krijojnë një keqkuptim, ju duhet të kuptoni atë që dëshironi vërtet.

Peshqit

Epo profesioni, mos nënvlerësoni propozimet e reja, studentë të preferuar. Në dashuri duhet të jesh më racional ...

Nessun commento:

Posta un commento