giovedì 7 ottobre 2021

Horoskopi i se e enjte 7 Tetor 2021

Horoskopi i se 07/10/2021

Dashi

Kujdes në aktivitetet e rrezikshme. Dikush kërkon shumë para ose po përpiqet të të vë në siklet.

Demi

Nëse dilni nga një ndarje, nuk keni pse të keni frikë nga dashuritë e reja. Diçka po ecën, por nuk keni pse të bëni hapin më të gjate se këmbën!

Binjaket

Eshtë një kohë ideale për të menduar për investimet e reja dhe blerjen e gjërave të rëndësishme si një shtëpi ose një makinë: kini kujdes që të mos dilni nga rruga!

Gaforrja

Ju mund të synoni një shef, një person ndërsa duhet të shmangni çdo lloj lidhjet. Eshtë e qartë se ju duhet të jepni hapësirë vetëm për njerëzit që meritojnë vëmendjen tuaj.

Luani

Kjo ditë mund të jetë paksa e lodhshme për gjithçka, me Binjakët dhe Peshoren lindin disa emocione të sinqerta. E mira eshtë që ju të vendosni se çfarë të bëni në fund të fundit!

Virgjeresha

Përballja, të folurit, kjo eshtë e nevojshme në këtë periudhë. Në dashuri, maturia mbretëron me Luanin dhe Ujorin. Mos nënvlerësoni një rrezik financiar.

Peshorja

Periudha e rishikimit edhe të marrëdhënieve më të rëndësishme në jetën tuaj dhe mund ta gjeni veten duke debatuar nëse dikush nuk ndjek këshillën tuaj. Do të duhet të kuptoni se kush eshtë me të vërtetë shoku juaj dhe kush eshtë më mirë të largohet. Nëse keni një përgjegjësi, dëshironi ta ndani me dikë, por nuk dini se kujt ti besoni.

Akrepi

Nuk ka ide të bujshme, por nga ana tjetër, edhe në një nivel profesional, kohët e fundit ju kanë parë pak a shumë të lodhur, padyshim që jeni përballur me një projekt veçanërisht të rëndë.

Shigjetari

Nëse ka pasur ndonjë problem tani do të vini re shërim brenda pak javësh; një dashuri kap me dëshirën tuaj për përtëritje. Ju do të zgjidhni një ndryshim ose zgjedhje ...

Bricjapi

Ju jeni duke menduar për një ndryshim pune, një rinovim që nuk do të jetë i lehtë për tu zbatuar brenda një kohe të shkurtër. E parashikueshme ca vonesë, asgjë për tu shqetësuar.

Ujori

Ju keni njerëz rreth jush që lidhin mënyrën tuaj të të qenurit, të cilët nuk ju lejojnë të bëni. Një rrugë e re pune dhe në disa raste sentimentale.

Peshqit

Nëse tashmë keni një dashuri, duhet të përpiqeni ta mbroni atë nga sulmet e mërzisë. Nëse punoni në një kompani me pasivitet komandues, mund të ndryshoni qëllimet tuaja ...

Nessun commento:

Posta un commento