giovedì 30 settembre 2021

Horoskopi i se e enjte 30 Shtator 2021

Horoskopi i se 30/09/2021

Dashi

Mos gjetja e zgjidhjeve për pyetjet mund të jetë një problem, sepse ju i doni zgjidhjet e shpejta. Në dashuri risi ose rimëkëmbje apo edhe dështime; edhe për çështjet e punës nuk duhet të ndaleni, duke fituar ide.

Demi

Ndiheni më të fortë në këtë ditë. Ditë xhirimi që gjithashtu mund të identifikojë mënyrën tuaj të re të disponimit ndaj ndjenjave.

Binjaket

Ditë për të menduar për projekte të mëdha, të lodhshme dhe kërkuese, por të rëndësishme për ju. Humori juaj sot eshtë i pasigurt dhe ata përreth jush mund të përfshihen në mungesën tuaj të disponueshmërisë, mos e lodhni veten.

Gaforrja

Zgjidhje ditë, më paqësore sesa në të kaluarën. Nuk po them që dashuria eshtë e parëndësishme, por ka përparësi të tjera, tensione për të kapërcyer…

Luani

Sot diçka nuk shkon, çifte që kanë përjetuar vështirësi gjatë muajve të fundit janë pak më shumë në krizë. Në familje nuk gjen mirëkuptim, sepse je zhytur në mendimet e tua.

Virgjeresha

Këtu eshtë një ditë veçanërisht e fortë, vendimtare, pozitive, por ka shumë për të bërë në jetën tuaj, ndryshime që përfshijnë partnerë, bashkëpunime, gjithçka po evoluon. Ju mund të bëni atë që dëshironi, me të vërtetë, mos shtyni asgjë. Lajm i jashtëzakonshëm në dashuri. Ju mund të vini re një lodhje të vogël këtë mbrëmje.

Peshorja

Ju keni një forcë të madhe shtesë: në punën e bërë përpara, ashtu edhe në dashuri, eshtë një periudhë që lejon sqarime. Kujdes nga tensionet me një njeri të lindur nën shenjën e Virgjëreshës ...

Akrepi

Projektet e nisura në tre vitet e fundit duhet të rishikohen, të kujdeseni pak më shumë për aftësinë tuaj fizike, e cila i nënshtrohet stresit të moderuar në këto ditë. Kujdes që angazhimet nuk kufizojnë disa hapësira që kanë të bëjnë me dashurinë dhe miqësitë.

Shigjetari

Vonesat në çdo marrëveshje, një projekt që dukej i rëndësishëm eshtë bërë e vështirë për tu realizuar. Në këtë periudhë familja eshtë më e angazhuar, zgjidhen çështjet që lidhen me shtëpinë.

Bricjapi

Sot ju duket se keni një ankth të çuditshëm, mund të përfundoni të zemëroheni nëse dikush nuk ju jep përgjigjet që prisni. Ata që kanë qenë vetëm për një kohë të gjatë kanë humbur zakonin e dashurisë dhe duhet ta gjejnë përsëri!

Ujori

Ditë pozitive për gjithçka. Sharmi juaj ju lejon të arrini shumë. Në dashuri do të përfshiheni më shumë, të ngazëllyer.

Peshqit

Do të keni një avantazh në të gjitha fushat e jetës tuaj, pra, edhe në dashuri. Mos harroni se gjithçka që po bëni tani eshtë e rëndësishme, por nuk duhet të emocionoheni shumë. Moderoni shpenzimet tuaja.

Nessun commento:

Posta un commento