martedì 12 ottobre 2021

Horoskopi i se e martë 12 Tetor 2021

Horoskopi i se 12/10/2021

Dashi

Shumë para po dalin, kjo eshtë një rrethanë që ju vë në rrezik argumentesh familjare, ka nga ata që po mendojnë për një transferim. Mundohuni të shmangni përplasjet me njerëzit përreth jush, megjithatë për punë dhe çështje praktike këto janë ditë shumë të rëndësishme.

Demi

Mos e lër mos intolerancën, nëse një histori ka mbaruar në muajt e fundit, një kapitull i ri i jetës tënde është gati. Ndonjëherë e kuptoj krenarinë e plagosur, por mos u ofendoni dhe reagoni, edhe fort ...

Binjaket

Zakonisht kur kemi një horoskop të këndshëm përfundojmë duke u dashuruar! Eshtë e vështirë të mos përjetosh diçka të bukur, në këtë ditë çiftet më të forta do të jenë edhe më shumë.

Gaforrja

Eshtë një ditë plot vendosmëri. Suksese të vogla por të kënaqshme!

Luani

Mund të ndiheni pak jashtë formës sot, jashtë loje, por vetëm për disa orë. Nuk ka ndonjë lajm të madh në punë dhe mbase do të ishte mirë të përmirësohet ajo që eshtë krijuar tashmë ...

Virgjeresha

Të gjitha nismat që do të fillojnë tani do të vazhdojnë në një mënyrë më paqësore. Nëse punoni me komision ose mund të keni detyra kjo eshtë koha e duhur për të marrë.

Peshorja

Gjërat po shkojnë mirë sot. Do të arrini një moment historik dhe mund të jetë gjithashtu në dashuri, beqarët fillojnë të shikojnë përreth ...

Akrepi

Ditë e kundërt. Në dashuri ka keqkuptime, por edhe sepse gjithmonë gjen njerëz që të qëndrojnë përballë ...

Shigjetari

Një pasiguri në dashuri mund të kapërcehet vetëm nëse njëri nga të dy fal ose tregon më shumë disponueshmëri, rimëkëmbjen në biznes. Këto ditë puna duhet të rishikohet.

Bricjapi

Miq të rinj, kontakte të reja, para në rrugë. Ne duhet të parashikojmë çështje të rëndësishme deri më sot, më mirë të mos shtyhemi nëse eshtë e mundur!

Ujori

Nëse duhet të ndiqni idenë tuaj ose keni ndërmend të bëni një takim me dikë që ju ka borxh disa shpjegime, eshtë më mirë të flisni menjëherë, në dashuri ka nga ata që nuk ju bindin. Një vonesë e vogël mund të krijojë siklet, nëse një person eshtë kundër jush, ju mund të kundërshtoni.

Peshqit

Sa më shpejt që të mundeni, jetoni një ditë me familjen, larg situatave dhe njerëzve që mund të krijojnë një kontrast në jetën tuaj. Kaloni kohë në kujdesin e trupit: a e kuptoni se sa e rëndësishme eshtë?

Nessun commento:

Posta un commento