lunedì 11 ottobre 2021

Horoskopi i se e hënë 11 Tetor 2021

Horoskopi i se 11/10/2021

Dashi

Ditë interesante për të lëvizur, ose zgjidhur një problem, por edhe për të rizbuluar dashurinë. Jo të gjithë janë në gjendje të rrahin grushtat e tyre në tavoline, por dëshira për të revolucionarizuar jetën mbetet e lartë për shumë të lindur në shenjë.

Demi

Do të luftoni për të mbajtur një ritëm të qëndrueshëm. Ka disa situata që tani për tani nuk mund të trajtohen ashtu siç dëshironi. Dashuria po sbulohet.

Binjaket

Shpërqendrimet janë të shtrenjta, veçanërisht për ata që kanë një qëndrim të fortë në të tjerët ose një punë prestigjioze. Nëse ka pasur tensione dhe armiqësi në të kaluarën, tani është e mundur të bësh paqe.

Gaforrja

Ka pak gjallëri në mëngjes, por do të bëhet më mirë pasdite. Ata që kanë biznesin e tyre ose edhe ata që punojnë si punonjës do të duhet të bëjnë disa ndryshime dhe të shtrëngojnë rripin ...

Luani

Mund të vijë një mundësi për tu kapur, ndryshimet ndikojnë në jetën tuaj, në disa raste edhe vende ose detyra. Konfirmime, marrëveshje, kontrata, por mos u tregoni shumë të ashpër ndaj vetes.

Virgjeresha

Këto ditë eshtë e vështirë të planifikosh llogari, do të të duhej pak ndihmë, për të deleguar disa përgjegjësi, por nuk e di kujt ti drejtohesh. Kjo ditë eshtë ngadalësuar pak, diskutimet ose polemikat e vogla duhet të shmangen. Konflikte të mundshme me Dashin.

Peshorja

Një ditë e shqetësuar në të cilën mund të luftohesh mes tensioneve kundërshtare; edhe për sa i përket punës duhet maturia por në fund rezultatet nuk do të dështojnë!

Akrepi

Situatë e çuditshme, ditë joefikase dhe sigurisht e lodhshme. Sot do të shpërqendroheni, melankolik.

Shigjetari

Dashuria e preferuar: përleshjet midis bashkëshortëve mund të zgjidhen me një përqafim të përmbushur dhe të pasionuar ose të përfitoni për të sqaruar, verifikuar, forcuar një dashuri.

Bricjapi

Të jesh në gjendje të bësh gjithçka eshtë e vështirë, ju jeni më pak të disponueshëm dhe shumë të hutuar. Eshtë e rëndësishme të pastroni disa llogari të papaguara.

Ujori

Konsideroni këtë ditë si ndriçuese në kuptimin që më në fund mund të kuptoni se kush është para jush. Ne nuk duhet të nënvlerësojmë takimet e reja, ditë të favorshme.

Peshqit

Meqenëse mendja juaj nuk ndalon së punuari dhe reflektuari, eshtë normale që herë pas here të ketë ndalje për reflektim. Ka të ngjarë që në dashuri të ketë një zgjedhje për të rishikuar, një fazë tensioni që ndikon gjithashtu në marrëdhëniet me të tjerët.

Nessun commento:

Posta un commento