mercoledì 13 ottobre 2021

Horoskopi i se e mërkurë 13 Tetor 2021

Horoskopi i se 13/10/2021

Dashi

Përfitoni nga kjo ditë për të sqaruar të gjitha situatat që kanë mbetur në pritje. Periudhë pjellore për ata që mund dhe duan të kenë një fëmijë.

Demi

Ndryshimet radikale dhe të rëndësishme janë në funksion të transformimeve që mund tju interesojnë nga njëra anë dhe tju shqetësojnë nga ana tjetër. Sot shmang polemikat në shtëpi.

Binjaket

Pavarësisht nëse doni të rikuperoni një marrëdhënie ose ti kushtoheni diçkaje të re, duhet të mbani një qëndrim të qetë dhe rrini të qetë. Një ditë që duhet të kalohet në një mënyrë shumë të qetë, duke parë shërimin.

Gaforrja

Duhet të sqaroni zemrën tuaj, në dashuri kini kujdes që të mos hutoheni. Eshtë më mirë të shmangni konfrontimet e drejtpërdrejta, lërini ujin të kalojë nën ura!

Luani

Ditë e çuditshme, e shpërqendruar, jini të kujdesshëm në vendin e punës sepse dikush mund të diskreditojë aftësitë tuaja ose të përpiqet tju vendosë në një cep, mos i lini ata! Mos merr një dashuri për të pasur fjalën e fundit.

Virgjeresha

Ata që punojnë si punonjës nuk duhet të shqetësohen shumë. Edhe në rast të një krize do të jetë e mundur të prerë tepër. Dashuria eshtë më mirë.

Peshorja

Dashuria eshtë e rëndësishme në jetën e secilit, nuk eshtë vetëm marrëdhënie fizike. Një ditë e veçantë për paratë, shumë shpenzime për shtëpinë.

Akrepi

Disa shpenzime të tepërta. Sëmundjet e mundshme mund të tejkalohen me pak më shumë pushim. Mbaj qetësinë në punë.

Shigjetari

Kur Shigjetari ndihet i dashur, ata priren të ikin dhe, nga ana tjetër, i duan njerëzit që ikin. Ndryshimi i jetës tuaj eshtë i mundur, por nuk eshtë e nevojshme të ndryshoni partnerë ...

Bricjapi

Eshtë një kohë ideale për të propozuar projekte, ju jeni në qendër të vëmendjes së të gjithëve. Edhe ju jeni plot vullnet të mirë. Ndiheni mirë, projekte të rëndësishme për çifte që duan njëri tjetrin.

Ujori

Ditët e rishikimit. Jo gjithçka eshtë e qartë, drejtoni dikë që nuk eshtë në anën tuaj.

Peshqit

Nëse ju pëlqen një njeri, shkoni përpara, sot do të keni më shumë, në fakt, do të jetë një ditë shumë e rëndësishme, por ju duhet të punoni për të përfituar sa më shumë prej saj.

Nessun commento:

Posta un commento