mercoledì 6 ottobre 2021

Horoskopi i se e mërkurë 6 Tetor 2021

Horoskopi i se 06/10/2021

Dashi

Ju duhet ti lejoni vetes relaksin më të plotë! Ju do të testoni partnerin tuaj, por mos e tërhiqni fijen shumë fort. Më i forti mund të provojë eksperimente të reja, punë të reja dhe dashuri.

Demi

Për dashurinë fillon një fazë e rikuperimit të madh, që do të thotë se nëse e juaja eshtë një çift i qëndrueshëm, pavarësisht shqetësimeve të fundit, diçka mund të fillojë përsëri, kjo varet nga kushtet themelore.

Binjaket

Pas disa shkurtimeve do të ndiheni më të lirë. Nëse ndjeni një agjitacion të fortë mbi ju përpiquni të mos e derdhni mbi njerëzit që doni më shumë.

Gaforrja

Ju keni më shumë forcë për të shpenzuar në punë. Një rast i veçantë, sa i përket dashurisë, i cili do tju shpërblejë për një zhgënjim të fundit.

Luani

Mos shkoni kundër askujt sepse njerëzit që mund të duken armiqësor gjatë kësaj kohe do të jenë të dobishëm për ju për përmirësim në të ardhmen. Eshtë pikërisht në rrethana të vështira që ju jepni më të mirën tuaj! Ditë interesante për të përcaktuar më mirë një marrëdhënie dashurie ose pune.

Virgjeresha

Apeli im u drejtohet burrave të shenjës që shumë shpesh tërheqin çështje të pazgjidhura nga sfera e punës në shtëpi. Në dashuri, përpiquni të jeni më tolerantë. Maturi dhe durim në miqësi. Lëvizjet do të shtyhen.

Peshorja

Keni nevojë për një pushim për të gjetur ngarkesën e duhur. Për fat të mirë, gjithmonë arrini të mbani një qëndrim të ekuilibruar me të gjithë.

Akrepi

Flitet për marrëveshje në funksion të javëve të ardhshme. Ndoshta ju ndjeni dëshirën për të ndryshuar, për të udhëtuar, por dikush me zili ose nga xhelozia mund të ju pengojë ...

Shigjetari

Vështirë të gjesh një ekuilibër të mirë, veçanërisht nëse kohët e fundit keni filluar një projekt, nuk eshtë e lehtë të gjesh përmasat e duhura, dita sjell disa dyshime. Dashuria kërkon një vëmendje, ju mund të tërhiqeni nga një person shumë i largët nga ju.

Bricjapi

Energjia kthehet dhe ekziston gjithashtu guximi për të bërë, sot vetëm një katastrofë ose një rënie fizike që duhet shmangur. Historitë e reja që lindin tani, mund të japin një garanci për qëndrueshmëri.

Ujori

Nuk po përjetoni një periudhë krejtësisht të qetë, sepse disa gjëra kanë ndryshuar në zyrë dhe në bashkëpunime për disa muaj. Disa shpenzime shumë për familjen ...

Peshqit

Gjërat që keni bërë janë njohur më në fund dhe në ditët e para të javës tjetër do të ketë një takim të rëndësishëm ose një vendim që ndikon në jetën tuaj, vazhdoni!

Nessun commento:

Posta un commento