lunedì 4 ottobre 2021

Horoskopi i se e hënë 4 Tetor 2021

Horoskopi i se 04/10/2021

Dashi

Shpirti juaj eshtë pak i munduar, por këto ditë mund të gjeni skajin e lëkurës, të kuptoni se si të veproni për tu bërë më mirë. Në punë, mos pranoni kompromise. Mbrëmje pozitive në dashuri, mos e shtyni një takim.

Demi

Dite e mire. Dashuria mund të forcohet; varet nga ajo që dëshironi, mendoni!

Binjaket

Ditë e veçantë për ata që duan të provojnë emocione, edhe mendojnë për diçka krijuese. Kjo eshtë gjithashtu një periudhë e vlefshme për të ushtruar disa ide të reja, për të provuar të vlerësoni propozime.

Gaforrja

Brenda disa javësh një dashuri mund të lindë ose rilindë. Rimëkëmbje e mirë në punë.

Luani

Kush ka një histori të mirë duhet ta shtyjë atë, takimet e preferuara. Edhe nëse diçka eshtë mbyllur, ju mund të filloni përsëri, me të vërtetë, eshtë një nxitje për të bërë më shumë!

Virgjeresha

Mos u mërzitni dhe përpiquni të argëtoheni sonte. Sa i përket ndjenjave, ju jeni të lodhur, por do të jetë e nevojshme të jeni më mirëkuptues.

Peshorja

Ndiheni të lodhur, nervoz, përpiquni të mos lodheni. Disa mbingarkesë, ka tension në ajër.

Akrepi

Ditë e mirë për marrëdhëniet shoqërore, për punën. Probleme me Demi dhe Peshorja.

Shigjetari

Shpërblejeni nismat e reja, do të merrni përgjigje pohuese. Ka ardhur koha për të pohuar veten dhe kjo jo vetëm në një nivel sentimental ... Ju jeni bërë më të vendosur.

Bricjapi

Fat në takime dhe gjithashtu në dashuri. Bashkëpunime të preferuara ...

Ujori

Shmangni konfrontimet me njerëzit përreth jush. Periudhë vendimtare për ata që duan të vazhdojnë një histori ose ndoshta ta mbyllin një dhe të gjejnë veten.

Peshqit

Ndryshimet në dashuri, ajo ju paguan sot për të mbyllur gjërat që ju interesojnë. Do të bëni mirë të mos përfitoni shumë nga forca juaj, më mirë të shkoni në shtrat herët në mëngjes.

Nessun commento:

Posta un commento