mercoledì 8 settembre 2021

Horoskopi i se e mërkurë 8 Shtator 2021

Horoskopi i se 08/09/2021

Dashi

Mos nënvlerësoni projektet e reja profesionale; gjendje e vogël agjitacioni që sjell stres që derdhet në dashuri. Jeni nën presion por edhe të motivuar për të bërë, mos u lodhni shumë.

Demi

Në këtë periudhë ju keni një dëshirë të madhe për të ndryshuar dhe bërë gjëra të reja, vëmendje që entuziazmi dhe impulsiviteti nuk ju çojnë në rrugë të gabuar. Në punë nuk e ekspozoni veten së pari, tani duhet të luani dinakëri, në dashuri mundësi të mira.

Binjaket

Mos i nënvlerësoni intuitat tuaja. Projekte të vlefshme për ata që kanë biznesin e tyre, vështirë të gabojnë.

Gaforrja

Veproni me kujdes në këtë ditë të veçantë që e bën mendjen tuaj mjaft të trazuar, veçanërisht në mëngjes. Një miqësi bëhet diçka më shumë, maturi me Ujorin dhe Binjakët. Në punë duhet të mendoni për një projekt të mirë për të nisur ...

Luani

Një ditë mendoni se do të ishte mirë të shkoni larg, të takoni njerëz të rinj. Sot ndjen mungesën e mbrojtjes së dikujt të cilit i ke dhënë shumë, por që në këto orë duket më larg.

Virgjeresha

Ditë elektrike, po bëni shumë, duhet të rikuperoni pak qetësi mendore. Meqenëse ka pasur disa ngadalësime kohët e fundit, tani do të dëshironi të kompensoni kohën e humbur.

Peshorja

Mos e prish këtë ditë për asgjë. Interesante këtë herë për të udhëtuar në vende të reja.

Akrepi

Kujdes në dashuri: konflikte të mundshme, veçanërisht me Peshoren dhe Shigjetarin. Lajmet që vijnë, edhe në sferën profesionale.

Shigjetari

Një ditë shërimi për ndjenjat, ju mund të falni dikë. Sa i përket punës, i juaji eshtë një horoskop i rëndësishëm, në përputhje me moshën dhe atë që mund të bëni.

Bricjapi

Ndihesh pak e lodhur, po bën shumë gjëra. Disa sëmundje shëndetësore dhe dështime të vogla kanë qenë subjekt i mendimeve ose ankthit. Mos u vono sonte!

Ujori

Në dashuri eshtë e mundur të rimarrësh një ndjenjë por edhe të përjetosh mundësi të mëdha; për disa eshtë koha për zgjidhjet e ardhshme, edhe të një natyre pune. Mundësi për punëkërkuesit.

Peshqit

Rivendosjet, takimet, kthehen në vendngjarje. Surpriza në dashuri!

Nessun commento:

Posta un commento