martedì 7 settembre 2021

Horoskopi i se e martë 7 Shtator 2021

Horoskopi i se 07/09/2021

Dashi

Bezdi fizike, kjo eshtë normale sepse po shikoni problemet e lindura në vendin e punës, disa keqkuptime që janë shfaqur kohët e fundit. Në dashuri ka disa mendime të dyta ...

Demi

Nëse keni bërë të njëjtat gjëra për një kohë të gjatë, eshtë e qartë se dëshironi të bëni diçka tjetër. Unë besoj se, veçanërisht nëse në dashuri po përjetoni kriza, nuk ka nevojë të veni shumë mish në zjarr!

Binjaket

Ditë interesante për takime dashurie dhe miqësie. Për dikë udhëtime ose punë të reja në sy. Faza e afrimit në dashuri ...

Gaforrja

Stresi eshtë një këshilltar i keq dhe, do të ishte mirë të shmangni konfliktet e panevojshme, si në punë ashtu edhe në dashuri. I vëmendshëm ndaj angazhimeve, eshtë vetëm çështje e gjetjes së kohës për të bërë gjithçka.

Luani

Nëse dashuria ka krijuar disa vështirësi në të kaluarën, ne duhet të shkojmë më tej, të zgjidhim disa ndërlikime. Dikush po pret përgjigjen tuaj ...

Virgjeresha

Sot nuk ju pëlqen asgjë, keni të drejtë të keni një qëndrim polemik, por mos e teproni. Disa shkurtime afatmesme janë të nevojshme.

Peshorja

Kushdo që ka një padi, një pyetje ligjore në vazhdim duhet të kishte marrë tashmë një përgjigje të mirë. Takimet e dashurisë janë të suksesshme. Lajm për ata që i kërkojnë.

Akrepi

Takimet e ditës nuk janë ashtu siç i dëshironi, një diskutim i vogël do të lindë në shtëpi ose në punë për çështjet e parave, kini kujdes me një Binjakë. Do të ishte një turp i vërtetë të humbni kohë duke kujtuar dikë që eshtë larguar nga jeta juaj.

Shigjetari

Ju do të propozoni një armëpushim nëse ka pasur ndonjë problem. Jini më të përshtatshëm në punë. Maturia në çështjet financiare.

Bricjapi

Historitë e dashurisë që nuk llogariten do të vihen në dyshim; keni vendosur të mos humbni kohë me njerëz që nuk meritojnë vëmendje. Ju mund të rinovoni çështjet praktike dhe të biznesit. Sqaroni marrëdhëniet tuaja romantike.

Ujori

Për shumë, kohët e fundit ka pasur një lloj shtytjeje dhe tërheqjeje me një shef, me një kompani. Kushtojini vëmendje aspektit ligjor të situatave të caktuara. Pasioni mund të ndihej.

Peshqit

Një angazhim i madh mund të krijojë stres, por në mbrëmje mund të shëroheni plotësisht. Një zgjidhje e ardhshme mund të ketë të bëjë edhe me zemrat që kanë pritur prej kohësh pasionin.

Nessun commento:

Posta un commento