giovedì 9 settembre 2021

Horoskopi i se e enjte 9 Shtator 2021

Horoskopi i se 09/09/2021

Dashi

Ka shumë tensione për tu zgjidhur, ndoshta shumë punë për të mbajtur larg temën e dashurisë. Kujdes nga gënjeshtrat që këmbët e shkurtra mund të kenë!

Demi

Keni shume muaj për tu marrë me problemet, por në këtë periudhë do të ishte e rëndësishme të vlerësohen përparësitë e jetës tuaj. Dashuria paguan peng.

Binjaket

Ditë e rëndësishme për të vlerësuar një ndjenjë dhe pajtuar. Nëse punoni vetë do të jetë e mundur të arrini përfitime të mëdha brenda pak ditësh, sukses personal.

Gaforrja

Epo, por çështjet e biznesit dhe ato ekonomike mund të sjellin njëfarë ankthi. Në këto ditë mund të mbërrijë edhe një lajm i mirë, një ngjarje familjare vjen për të ngushëlluar më të shqetësuarit.

Luani

Pak ditë ideale për të ngritur bujë. Krenaria eshtë një bishë e shëmtuar, por ju nuk keni pse të ndiqni hapat tuaj.

Virgjeresha

Disa shumë shpenzime kanë të bëjnë me shtëpinë, nuk keni pse të përballeni me probleme në një mënyrë kaotike; në dashuri, polemikat duhet të shmangen. Ju duhet të ndaloni për një moment, sepse ka pagesa urgjente për punë që duhet të hidhen.

Peshorja

Ka të ngjarë që dikush do tju bëjë një ofertë në këtë ditë. Risi në dashuri: mund ti jepni hapësirë pasionit tuaj, mund të rinovoni një marrëdhënie ose të kërkoni diçka të re!

Akrepi

Ju duhet të përpiqeni të vendosni një fetyrë të mirë në një lojë të keqe. Ndjenjat ndonjëherë duket se peshojnë.

Shigjetari

Nëse jeni një profesion i pavarur, duhet të filloni të përgatitni një plan të detajuar për muajt e ardhshëm tani dhe të synoni të zgjeroni fushëveprimin tuaj edhe në qytete të tjera.

Bricjapi

Maturi dhe diplomaci në punë, dikush mund tju vërë në siklet, keni frikë të mos bëni gabime. Asgjë nuk qëndron në rrugën e projekteve të reja dhe risive sentimentale.

Ujori

Bëni një plan të qartë veprimi për të zgjidhur një problem biznesi ose ekonomik. Shmangni çdo diskutim.

Peshqit

Ju do të ndryshoni mendjen dhe gjendjen shpirtërore me një shpejtësi që do të mahnit edhe ju; ditë në lëvizje të ngadaltë; ju po paguani për disa gabime të bëra në të kaluarën. Shtyni takimet deri nesër.

Nessun commento:

Posta un commento