mercoledì 29 settembre 2021

Horoskopi i se e mërkurë 29 Shtator 2021

Horoskopi i se 29/09/2021

Dashi

Karakteri juaj impulsiv dhe i fortë krijon herë pas here ndonjë shqetësim në marrëdhëniet me të tjerët dhe ju jeni të detyruar të keni një qëndrim jo tamam diplomatik. Në dashuri ka nga ata që kanë bërë një zgjedhje drastike, por tani ata ndjehen më mirë, në punë duhet të balancojmë llogaritë me të kaluarën.

Demi

Nëse ka pasur një problem pune, disa rrjedhje mund të rindizen ose kufizohen; disa legalizojnë një bashkim, të tjerët pas një ndarje kthehen në dashuri. Eshtë koha për rinovime të vogla dhe të mëdha. Në mëngjes ndihet lodhja: çdo kontrast duhet të shmanget!

Binjaket

Jeta familjare eshtë e trazuar, edhe në dashuri duket se diçka nuk shkon. Në vend që të ndjeheni me supet tuaja të mbuluara, ju keni ndjenjën e kundërt.

Gaforrja

Nëse ka pasur një ndryshim në punë, ju nuk e dëshironi atë, por eshtë imponuar nga fati ose nga nevojat. Në dashuri ju bëni justifikime dhe këtë mbrëmje edhe mund të përballeni me një fjalim të mprehtë.

Luani

Mundohuni të shikoni të gjitha mundësitë që shtrihen përpara, por mos nxitoni të përfundoni. Në dashuri kjo eshtë një periudhë mjaft e çuditshme, ju doni të fryni gjithçka, por mund të merrni kohë, doni të bëni gjëra të reja.

Virgjeresha

Disa sugjerime të fatit. Lajmet e punës po vijnë, ju po shkoni në një rrugë, partneri tjetër, i kujdesshëm për të mos humbur shumë larg!

Peshorja

Ju keni forcë dhe gjallëri dhe mund të përcaktoni të ardhmen tuaj. Promovimet vijnë së shpejti!

Akrepi

Ju duhet të mendoni se çfarë doni të bëni gjatë ditëve të ardhshme, për ata që tashmë kanë një dashuri eshtë në një periudhë konfirmimi, të tjerët mund të kenë një takim të veçantë. Provat e reja të dobishme, por jo përfundimtare të punës, ndiheni vetëm në luftime.

Shigjetari

Kjo është një ditë e ngarkuar dhe nëse duhet të thuani diçka të gabuar, veproni menjëherë, sepse kjo është një periudhë që lejon shumë më tepër reagime pozitive. Do të jeni më të fortë në dashuri dhe më të qartë në çështjet e biznesit, një projekt mund të bëhet i rëndësishëm në një kohë të shkurtër.

Bricjapi

Pak rënie nga pikëpamja fizike. Tani nuk rekomandohet investimi në punë, megjithatë ka pasur shumë prova dhe disa janë xhelozë për ju. Telefonata nga e kaluara!

Ujori

Mundohuni të jeni krijues dhe pak të çuditshëm. Do të ketë një çështje pune që do të diskutohet dhe rishikohet, në të kaluarën e fundit ka pasur keqkuptime.

Peshqit

Ju nuk jeni shumë të kënaqur me mënyrën se si gjërat po shkojnë në dashuri dhe edhe puna kërkon shumë, ju mungon durimi për të dëgjuar justifikime, fjalë, justifikime. Unë gjithashtu i bëj thirrje atyre që janë ndalur për një kohë të gjatë të veprojnë ...

Nessun commento:

Posta un commento