martedì 28 settembre 2021

Horoskopi i se e martë 28 Shtator 2021

Horoskopi i se 28/09/2021

Dashi

Në dashuri, diçka nuk eshtë në rregull, edhe mund të ndiheni kundër dikujt, pak të kuptuar. Edhe një herë pak kujdes me paratë, padyshim që shumë prej tyre kanë dalë së fundmi.

Demi

Ju dëshironi të fitoni dhe mund ta bëni! Detyra ose mundësi të reja për të treguar vlerën tuaj. Mundësia e takimeve të dashurisë nuk përjashtohet ...

Binjaket

Vetëm në këtë periudhë do të keni mundësi të përjetoni një lajm të rëndësishëm. Jepini vetes disa çaste relaksi. Për çifte e forta do të ketë shumë kreativitet, marrëveshje të vogla.

Gaforrja

Sot eshtë dita perfekte për të lindur ndjenja të reja. Në këtë ditë është e nevojshme të shmangni përplasjet me miqtë ose drejtuesit. Shanset janë që ju dëshironi ose keni nevojë të ndryshoni role ose ambiente.

Luani

Dite ne shërim . Detyrat e reja, mundësitë, ata që kanë qenë vetëm për ca kohë mund të shikojnë përreth tani.

Virgjeresha

Në këtë periudhë, emocionet e zemrës janë të vlefshme, një njeri që eshtë larguar do të kthehet për tu shfaqur, por ju duhet të merrni parasysh se çfarë të bëni. Eshtë e rëndësishme të përcaktoni rolin tuaj në një punë, dikush përpiqet të marrë kreditin tuaj, por nuk do të ketë sukses.

Peshorja

Kur jeni të lodhur rrezikoni të thoni gjëra që nuk i mendoni. Do të jeni të tensionuar pa arsye, jeni duke kërkuar dashuri, por nuk doni të pyesni, mos jini shumë dyshues dhe mos i mbyllni vetes.

Akrepi

Marrëdhënie më të vështira pune, veçanërisht për ata që tani po lidhin kontrata të reja. Unë ju këshilloj të bëni dhe të thoni minimumin.

Shigjetari

Ju nuk mund të arrini gjithçka brenda pak orësh: do të ishte mirë të shmangni konfrontimet direkte. Jini të durueshëm me Bricjapin dhe Akrepin. Së shpejti lajme pune.

Bricjapi

Sot ju mund të jeni të paqartë nga dikush që përpiqet të shkelë privatësinë tuaj. Për shkak të krenarisë tuaj dhe atyre momenteve kur tentoni të mbyllni veten, do të jetë e vështirë për ju të kërkoni falje. Prisni lidhjet me ata që nuk e meritojnë.

Ujori

Përgjegjësitë e mëdha, por edhe angazhimet e mëdha, ndiheni të lodhur dhe tani duhet të pushoni. Në dashuri jeni të paduruar sepse doni gjithçka dhe menjëherë pajtoheni ose kuptoni se si mendojnë ata që po luajnë me zemrën tuaj.

Peshqit

Fitimi i situatës sentimentale. Për punë bëni propozime; gjithashtu i mirë për çështje të përmirësimit të shtëpisë.

Nessun commento:

Posta un commento