mercoledì 1 settembre 2021

Horoskopi i se e mërkurë 1 Shtator 2021

Horoskopi i se 01/09/2021

Dashi

Ju ka ndodhur të diskutoni me të gjithë, në dashuri, me miqtë, edhe pse jeni një njeri shumë ndihmues dikush ju ka bërë të humbisni durimin, kushtojini vëmendje fjalëve sonte.

Demi

Ditë pozitive për marrëdhëniet me të tjerët. Mbërrijnë ftesat, largimet e preferuara, dashuria kthehet si protagoniste dhe ju dukeni të disponueshëm, mos u përmbaheni.

Binjaket

Ju dëshironi të jeni të sigurt, edhe mund të vendosni të jetoni me personin e duhur. Vetëm sot ju mund të vendosni diçka të rëndësishme, një rival i padrejtë të shqetëson në punë, në fund ju fitoni.

Gaforrja

Fillon një fazë e rimendimit të thellë. Një ditë që mund të fillojë një periudhë shumë të rëndësishme për ngjarjet e punës, për një rilindje të vërtetë.

Luani

Sot eshtë më mirë të shmangni polemikat. Dita e luftimeve me mjedisin, kushtojini vëmendje fjalëve.

Virgjeresha

Eshtë dashuria që jep disa dyshime, ju mund të keni marrë konfirmime nga kërkesat tuaja, por nuk jeni i bindur që ata erdhën vetvetiu. Ndryshimet në familje: zgjedhje ose vendime të rëndësishme.

Peshorja

Ditë pak e nënshtruar. Në fushën e punës, përgjegjësitë rriten, por përballë pak shpërblimeve ekonomike. Dashuri e diskutueshme.

Akrepi

Disa hije në marrëdhëniet familjare dhe disa pasiguri në punë së shpejti do të zgjidhen. Periudhë e rëndësishme për ndjenjat. Shëndeti kërkon më shumë vëmendje, dashuria mund të bëhet protagoniste në jetë.

Shigjetari

Vëmendje për marrëdhëniet me njerëzit përreth jush, do të ndiheni verbale si agresivë. Projekte shtëpiake ose shpenzime për të mbajtur nën kontroll, mbërrijnë blerjet e shtrenjta, ditët e kursimit.

Bricjapi

Nëse keni biznesin tuaj ose dëshironi të riktheheni në lojë, pas një periudhe vështirësish, dijeni që Yjet do tju japin një dorë. Probleme të vogla që mund të kapërcehen.

Ujori

Unë rekomandoj qetësinë, por ju jeni një njeri që kur humbet dritën e arsyes thotë gjithçka që mendon. Çifte më të vështira me Kancer dhe Bricjap. Periudha e përpjekjes për të zgjidhur një problem të vogël familjar.

Peshqit

Trimat kanë ndryshuar jetën, rolet, oraret e tyre, duke vënë në dyshim gjithçka. Do të keni mundësi të arrini në fund të marrëdhënieve emocionale dhe në dashuri, mos vendosni kufij në dëshirën tuaj për dashuri.

Nessun commento:

Posta un commento