giovedì 2 settembre 2021

Horoskopi i se e enjte 2 Shtator 2021

Horoskopi i se 02/09/2021

Dashi

Çfarëdo që keni për të thënë, përpiquni të flisni sot. Pranoni ftesat me kujdes, të rrethuar nga pak njerëz, por të besueshëm.

Demi

Lajm i mirë në frontin sentimental. Ju jeni bërë më të vendosur për ca kohë tani, por kjo eshtë përfundimisht e mirë për të gjithë.

Binjaket

Ditë e çuditshme për dashurinë dhe pasionet. Puna vjen e para por kjo eshtë e drejtë, edhe për studimin ju duhet të jeni të zënë ...

Gaforrja

Ditë e shkëlqyeshme për tu shfrytëzuar. Në dashuri ka keqkuptime por ju jeni lodhur duke grindur, ditë interesante.

Luani

Ditë interesante edhe nëse nga pikëpamja fizike nuk duhet ta teproni, sot së bashku me Peshoren dhe Ujorin mund të përfundoni një marrëveshje të mirë, ndiheni më mirë. Në punë, ju impononi idetë tuaja.

Virgjeresha

Stresi i fortë, ditët e kaluara kanë qenë të mbushura me angazhime por ajo që mbjell tani do të sjellë fryte në të ardhmen. Në dashuri një dëshirë rilind, por e kujdesshme për të mos provuar një person shumë, ai mund të zemërohet.

Peshorja

Transferet për arsye pune, për dikë udhëtime të planifikuara. Merrni kohën tuaj para se të flisni.

Akrepi

Dita e ndezur, me ca vonë. Në dashuri ekziston mundësia e një rikthimi.

Shigjetari

Diqka po ecën, krahasuar me javët e fundit do të vin një ndryshim të qartë. Ditë pozitive për ata që, si ju, nuk dinë të jetojnë në indiferencë. Pranoni një ftesë por sot nuk jeni shumë të bindur për një dashuri.

Bricjapi

Luhatjet e humorit në mëngjes. Ka të ngjarë që këto ditë ju duhet të harroni një gabim të pësuar kohët e fundit.

Ujori

Periudha eshtë shumë e kërkuar, megjithatë rezultatet do të jenë të shkëlqyera. Nëse e juaja eshtë një dashuri e gjatë, tani eshtë koha për të bërë zgjedhje te largeta, raste.

Peshqit

Një problem mund të zgjidhet papritur, ju po kërkoni një zgjidhje për shumë probleme që u shfaqën në të kaluarën. Jeni të lodhur nga kontrollet dhe në dashuri do të doni ti besonit; nëse keni qenë vetëm për një kohë të gjatë problemi nuk janë të tjerët!

Nessun commento:

Posta un commento