martedì 31 agosto 2021

Horoskopi i se e martë 31 Gusht 2021

Horoskopi i se 31/08/2021

Dashi

Ju duhet të mblidhni të dashurit tuaj rreth jush, të kaloni një periudhë të energjisë së re. Nëse ka dikë që ju pëlqen, shkoni përpara, edhe nëse një takim mund të vonohet sot.

Demi

Roli juaj po diskutohet dhe në këtë moment mund të keni një pavendosmëri se si të pushtoni dhe ku të shkoni. Sot mund të jeni pak në fund ose të gatshëm të thoni gjëra të pakëndshme.

Binjaket

Gjendja e agjitacionit, lodhjes dhe polemikave ka të bëjë me situatën që po përjetoni. Në dashuri nuk ka një pasion të madh, por faji nuk eshtë i juaji, jo për historitë komplekse ose të pakontrollueshme.

Gaforrja

Ju jeni i diskutueshëm në dashuri dhe jo vetëm, por kjo vetëm sepse po kërkoni mbrojtje dhe dashuri. Takime në bankë ose me një person që mund të zgjidhë një problem burokratik dhe llogari që ju shqetësojnë!

Luani

Sot gjëra të mira për ngjarje të mira. Faza e afrimit në dashuri ...

Virgjeresha

Bëni gjërat thelbësore, disa stuhi të vogla mund të dashurohen. Situatat ndryshojnë në punë, një shef i ri, referenca të reja, do të duhet diplomaci.

Peshorja

Fizikisht ju keni forcë të madhe. Lajme në jetën afektive, nga provat e bujarisë.

Akrepi

Ju duhet të përpiqeni të zgjidhni një problem financiar. Shmangni orët e vona të natës sonte.

Shigjetari

Gjithashtu burime të mira për të folur për dashurinë dhe për të sjellë një njeri që ju intereson vërtet. Dikush do të kritikojë mënyrën se si ju e bëni.

Bricjapi

Nëse ka pasur një krizë dashurie, duhet të vendosni se çfarë të bëni. Mos harroni gjithmonë se diplomacia ju mundon më shumë sesa zemërimi.

Ujori

Ditë e rëndësishme me disa emocione më shumë. Eshtë një periudhë e dobishme për ndjenjat, në këto ditë një dashuri nga e kaluara gjithashtu mund të kthehet.

Peshqit

Një shtytje e madhe rinovimi ka një efekt pozitiv në jetën tuaj. Situatë e favorshme për ata që studiojnë.

Nessun commento:

Posta un commento