lunedì 27 settembre 2021

Horoskopi i se e hënë 27 Shtator 2021

Horoskopi i se 27/09/2021

Dashi

Do tju luteni pak. Kujdes nga paratë: shumë shpenzime ose të ardhura të ulëta. Duaj mirë dhe, nëse duhet të zyrtarizosh një histori, kjo eshtë koha e duhur për ta bërë atë.

Demi

Shtyni gjërat që ju interesojnë: ju jeni te lodhur. Faza në distancë sa i përket dashurisë, padyshim që dikush eshtë larg ose këto ditë ju keni shumë gjëra për të bërë, përpiquni të jeni të qetë!

Binjaket

Ne duhet të kujtojmë se kur ndjeheni të pakënaqur gjithashtu bëheni pak të parregulluar në dietën tuaj dhe kjo natyrisht nuk mund të sjellë përfitime. Sot shmangni nervozi që mund tju vë në gabim.

Gaforrja

Ju rikuperoni shumë pasdite, por në mëngjes ju duket i shpërndarë, i lodhur, mbase keni fjetur keq ose dikush u përpoq të ju bëjë nervoz. Kushdo që ka një ide duhet të përpiqet ta pohojë atë.

Luani

Dita që ju vë në paqe me botën. Nëse një njeri eshtë vërtet në zemrën tuaj tani ju mund të thoni me bindje: Unë të dua!

Virgjeresha

Tani e tutje, takimet nuk duhet të shmangen, përkundrazi! Mundohuni të jeni pranë njerëzve, veçanërisht këto ditë. Ankthi që fshihet, përpiquni të mos i teproni me angazhimet.

Peshorja

Jo më mendime melankolike dhe të zeza, ata që tashmë kanë një histori të bukur do të jenë në gjendje të martohen dhe beqarët do të bëjnë njohje të veçanta, vijnë mundësi të mira.

Akrepi

Mos u ngurtësoni në bindjet tuaja, ndonjëherë duhet të dorëzoheni. Disa avari, angazhime të shtrenjta.

Shigjetari

Veproni tani, gjërat mund të ndryshojnë si magji. Një ditë që premton lajme pozitive në dashuri.

Bricjapi

Ju jeni shumë të zënë me çështje biznesi ose personale, kështu që dashuria paguan çmimin. Mos u besoni atyre që thonë të tjerët dhe gjithmonë dëgjoni instinktet tuaja.

Ujori

Edhe nëse dëshironi të largoheni nga dikush, do të jeni në gjendje ta bëni atë pa vuajtur. Dëshira për të shpëtuar rritet gjithnjë e më shumë.

Peshqit

Eshtë e rëndësishme në këtë periudhë të kuptoni se çfarë po ndodh përreth jush, shumë shpesh mbylleni në mendime dhe shkëputeni nga realiteti: kjo mund të bëhet problem. Mundohuni të lehtësoni shqetësimin që mund të jetë gjithashtu i pranishëm në punë. Më mirë të shmangni konfliktet në këtë ditë.

Nessun commento:

Posta un commento