domenica 26 settembre 2021

Horoskopi i se e diel 26 Shtator 2021

Horoskopi i se 26/09/2021

Dashi

Kjo ditë fillon në një mënyrë veçanërisht të trazuar. Kush ka dy histori duhet të bëjë gjithçka që eshtë e mundur për të gjetur ekuilibrin ...

Demi

Vetëm dashuritë dhe miqësitë më të vërteta do të mbeten në rrezik, eshtë një periudhë e veçantë e jetës tuaj në të cilën keni vendosur të hiqni dorë nga çdo lloj hipokrizie, largoni ata që janë të paqartë me ju.

Binjaket

Marrëdhënia mes dy personave thellohet falë aftësisë tuaj për të krahasuar veten. Nje aventurë duhet të merret për atë që është ...

Gaforrja

Qartësia mendore dhe emocionaliteti janë në rënie sa i përket kësaj dite. Mos hiqni dorë nga një takim i fundit. Rivlerësoni një dashuri të vjetër.

Luani

Ju mund të veproni lirshëm në dashuri sonte. Pjesa më e mirë eshtë që ju të jeni gati për të filluar një periudhë të re të jetës tuaj.

Virgjeresha

Duhet ti planifikosh mirë ngjarjet sepse eshtë e lehtë të humbasësh kohë dhe të zemërohesh që nuk ke bërë gjithçka; ju natyrisht urreni çdo lloj humbjeje, edhe kohën! Ulje dhe ngritje në të ardhura. Në dashuri ju keni treguar disponueshmërinë dhe jeni duke pritur për një përgjigje.

Peshorja

Ka ardhur koha që të marrim pjesën e parë të jetës tuaj në njërën anë, marrëveshje të reja dhe bashkëpunime të rëndësishme. Atraksione shpërblyese për beqarët ...

Akrepi

Ka polemika të vogla ose të mëdha për tu zgjidhur, lodhja eshtë e pranishme, nuk ju lejon të bëni gjithçka që dëshironi në kohën e duhur. Partneri mund tju tregojë se shpesh jeni vërtet mungesa ose shumë agresive, ata duhet të përpiqen tju kuptojnë më shumë.

Shigjetari

Ndaloni për një moment për të planifikuar ditët në vijim. Dashurisë i mungon komunikimi ...

Bricjapi

Një ditë në anën tuaj, nuk do të keni shumë dëshirë për të qenë pranë njerëzve dhe mund të favorizoni një lidhje dashurie për këtë. Shëndet, sot ndiheni në formë.

Ujori

Mund të jetë një ditë e mirë për të marrë vendime në dashuri. Dita e rikuperimit fizik.

Peshqit

Këdo që takoni në rrugën tuaj të jetës mund tju japë shumë dhe dita premton zgjidhje. Shkëmbimi i konfidencialitetit me një mik. Ju keni një Ujor kundër ose me një Luan ka një lloj sfide.

Nessun commento:

Posta un commento